Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Vánoční ladění s tradiční hatha jógou

20.12.2014So 14:00 - 16:30

Prodloužená lekce tradiční hatha jógy, ve které se zaměříme na sváteční vyladění v klidu, harmonii a s otevřeným srdcem. V praxi jógy, ke které připojíme i zpívání manter a hudební meditace, se zaměříme na propojení s bytím, sebou samými i otevřenost a schopnost sdílet s druhými to dobré nejen v čase Vánoc.

Tradiční hatha jóga vychází z tantrických principů práce s energií a čakrami. Během asán (jógových pozic) a meditace se zaměříme na postupné probouzení čaker, našich energetických center, jejich harmonické rozvíjení a tím i rozvoj celého našeho systému. Podpoříme tak propojení fyzického těla s energií v něm, které pomáhá v rozvoji osobnosti, zpracování  emocí, umožňuje stabilitu mysli, schopnost koncentrace a relaxace.

Praxe je doplňována souběžným vysvětlením zdravotních, energetických i spirituálních účinků asán či doplňkových cvičení a prohlubována hudební meditací a závěrečnou relaxací. Příležitostně využijeme i oblíbenou relaxační techniku Yoga Nidra, která navozuje hluboké uvolnění těla i mysli.

Po dohodě lze absolvovat i v těhotenství.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Dagmar Volfová
Poznámka k ceně:Cena pro studenty 300,-Kč
330 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám