Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Úvod k 7 hlavním čakrám

15.07.2016Pá 18:00 - 20:00

Průzkum čaker vede k úžasně silné zkušenosti, která má schopnost privést nás k uvědomění našich osobních, rodinných a sociálních dědičných vzorců, názorů a myšlenkových systémů. Cesta nitrem pomáhá odhalit aspekty našeho života, které potřebují lásku nebo změnu a tím nám dává možnost k pozitívní transformaci. To nás naladí na náš vyšší zdroj lásky a nekonečných možností. Prostřednictvím tohoto workshopu se napojíte na svět vašich snů, zatímco budete vytvářet prostor pro jejich projevení ve vaši realitě.

Workshopy se skládají ze sebevyjádření, diskuzí, meditace a posilujícího cvičení ásan během kterých se zaměříme na 7 hlavních čaker, neboli enegetických center. Ty nás seznámí se starobylou filosofickou perspektivou jednoty mezi naši fyzickou, mentální, emoční a duchovní sférou. Natália povede workshopy v angličtine za přítomnosti překladatele do češtiny. Přidejte se k nám!

Lektorkou je jihoamerická umělkyně a instruktorka jógy Natalia Vásquez

 Úvod k sedmi hlavním čakrám

V úvodním workshopu stručně prozkoumáme sedm hlavních energetických center od kořene až po korunu hlavy. Skrz posilující ásany otevřeme jednotlivá centra a získáme tak informaci o jejich základních funkcích čímž si je začneme uvědomovat. Budete mít take možnost posoudit jak se vaši každodenní zkušenosti ukládají ve vašem fyzickém, mentálním a emočním těle a budete mít možnost vytvořit si prostor pro vice lásky, zdraví a rovnováhy.

©nvasquez_ChakraWorkshop

Další informace

Studio:Pohled pracoviště (44)
Instruktoři:
  • Natalia Vásquez


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám