Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Úvod do Iyengar jógy v Hradci KrálovéSemináře a workshopy

16.09.2023So 10:00 - 12:00

Speciál pro ty, kteří si chtějí první lekci prožít ve skupině lidí stejné úrovně

Máš zájem začít s jógou zdravě od samého začátku? Preferuješ systematický přístup a malou skupinku max 10 lidí? Cítíš chuť rozpohybovat své tělo a zklidnit mysl?

Metoda výuky jógy dle BKS Iyengara je srozumitelná a názorná, a tak je ideální startovací platformou pro každého jógového začátečníka. Cílem lekce pro začátečníky je vysvětlit základní pojmy, projít krátkou sekvenci základních pozic, individuální přístup a nastavení každého cvičícího, zodpovězení dotazů. Po absolvování této lekce se pak můžete sebevědomě přihlásit na veřejnou lekci.

Zaměříme se na koordinaci všech 4 končetin a jejich propojení s trupem v různých pozicích (ásanách). Hlavní pozornost věnujeme stojným ásanám a porozumění stoji na ramenou (Salamba Sarvangasana). V Iyengar józe k tomu využíváme vlastní práci těla a když je pohyb omezen tak různé pomůcky.

P.S.: Bude se cvičit i mluvit a vysvětlovat, takže 120min se vám bude zdát ještě krátkých.

Těším se na společnou cestu vpřed ❤

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:Pokud máš o kurz zájem, zaregistruj se v online přihlašovacím systému na této adrese: https://jogaveronika.isportsystem.cz/?op=activity564. Bližší informace poskytnu na telefonu +420 775 136 049. Platba do 14.9.2023. Rezervace je platná v momentě obdržení platby. Kurz se uskuteční při minimálním počtu 6 zájemců, max počet 10 zájemců. Změny vyhrazeny.
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje pronájem sálu, lekce jógy, zapůjčení všech pomůcek.

10:00 – 12:00

Cílem lekce pro začátečníky je vysvětlit základní pojmy, projít krátkou sekvenci základních pozic, individuální přístup a nastavení každého cvičícího, zodpovězení dotazů. Po absolvování této lekce se pak můžete sebevědomě přihlásit na veřejnou lekci.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám