Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Úvod do druhé série ashtanga jógy

15.08.2015So 9:30 - 12:30

První sérii ashtanga vinyasa jógy je často vyčítána její jednostrannost. Ano, je to samý předklon a vinyasa a hlubší předklon a další vinyasa, pak taky nějaký ten zkrut, ale záklon, aby člověk pohledal. Má to své opodstatnění, ovšem pokud chceme mí svou praxi vyváženější, bylo by dobré, když po (základním) zvládnutí první série přistoupíme k alespoň části té druhé. O tom, jak to udělat bude tento workshop.

V rámci prakticky orientovaného workshopu projdeme vybrané pozice druhé série, ukážeme si, jak je modifikovat pro svoje potřeby a jak se na pozice připravovat, příp. čím je nahradit. Oproti první sérii totiž narostl počet pozic z kategorie “dáš / nedáš” (a nic mezi tím;-)). Workshop bude veden formou, která umožní aktivní vstup jeho účastníků – dotazy a náměty jsou vítány.

Na závěr bych rád řekl, že: “Máme sklon věci vnímat hierarchicky – ale zkusme vnímat druhou sérii spíše jako doplnění a vyvážení té první. Není tedy potřeba tu první donekonečna vybrušovat a bát se, že nejsme dost dobří k tomu alespoň ochutnat tu druhou.”

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Martin Wagenknecht
500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám