Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Úplňkové Léčivé Malování

20.02.2016So 9:30 - 13:30

Kurz tvořivého malování“ Každý umí malovat“ propojený s Metodikou Healing Touch Tantra Mistra Edgara Tantry.

Blížící se úplněk dorůstajícího měsíce nás nabádá k něžnému pečování o sebe. Podíváme se jak nám k tomu pomohou marmy, masáž, tanec a tvoření i jídlo.

 Naučíte se jak správně používat Vaše tělo.   Pochopením souvislostí a soustředěním se na ně, docílíme většího zásobení těla a jeho tělesných struktur energií a celkovému ozdravení. Dochází tak i k integraci VŠECH našich energií do vědomého celku, rozpuštění zablokované energie a uzdravení emočních a fyzických traumat. Zbavit se křivd, bolestí, zátěží, nevhoných schemat  myšlenkových i emočních touží každý. Takto získaná energie nám dopomůže i k novým nápadům, novým řešením i tvorbě.

Starověký duchovní a léčebný systém Tantra (v překladu do češtiny nekonečný vývoj) více než 6 000 let učí uvolněný, otevřený, tvořivý přístup k životu a nikdy nekončící možnost vývoje.

Jarmila Králová lektorka a výtvarnice  spojuje ve svých kurzech poznatky ze studia u Mistra Edgara Tantry a dlouholeté zkušenosti z malířské tvorby a lektorské práce.

Použitou metodiku Healing Touch Tantra vytvořil Mistr EdgarTa, který studoval v Indii ajurvedu a tradiční čínskou medicínu. V těchto oblastech prožil a studoval 37 let. Je profesorem čínské medicíny (fyzioterapie a reflexologie)  a Mistrem Ajurvedy,  Tantry a Čínské medicíny. Ve svém učení klade důraz na vzdělanost, znalosti těla a propojení přírodní medicíny s klasickou fyzioterapií a reflexologií. Unikátnost této metody vidíme na množství vyléčených lidí a lidí, používajících metodu ve své praxi i životě.

 

 

Další informace

Studio:atelier JKArt (Kings design)
Instruktoři:
  • ing. Jarmila Králová
Podmínky rezervace:Telefonicky, platba na účet
1 250 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám