Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Umění dechu

15.09.2018So 9:00 - 12:00

Tento seminář představí pránájámu, umění dechu. Pránájáma je esenciální jógová technika, která má nespočet zdravotních benefitů a učí nás, jak zvládat stres a emoce prostřednictvím kontroly našeho dechu. Pro skutečnou praxi jógy je nezbytné nejen cvičit asány (jógové pozice), ale také pránájámu. Pránájáma je nejen velmi užitečná pro naší asánovou praxi, ale především je to mocný nástroj, jenž můžeme využít pro náš osobní rozvoj a uvědomění si našeho pravého potenciálu. Také je to krásné umění koncentrace vedoucí ke stavu meditace.

V tomto semináři si vysvětlíme důležitost pránájámy, proč je to tak cenný nástroj nejen pro naší jógovou praxi, ale také pro náš život. Vyzkoušíme si několik pránájámových technik (např. plný jógový dech, nadi shodana, kapalabhati, bramari, shitali/shitakari) a naučíme se užitečné praktické tipy, jak ji samostatně praktikovat kdekoli se ocitneme. Pokud byste se rádi ponořili do praxe pránájámy hlouběji, můžete pak pokračovat a rozvíjet svoji osobní praxi v našich pravidelných lekcích pránájámy.

Abychom uzavřeli tento seminář v příjemném přátelském duchu, zveme Vás, abyste se si námi po semináři dali kávu/smoothie/veggie saláty v naší kavárně nahoře, kde budete mít příležitost se zeptat na jakoukoli otázku týkající se jógy, která Vás napadne, užít si společnou diskuzi a možná se také seznámit s novými lidmi 🙂

PROGRAM:

9.00 – 10.00 Úvod do pránájámy (teorie)
10.00 – 11.00 Prana vashya jóga (cvičení jógových pozic)
11.00 – 12.00 Praxe pránájámy (dechová cvičení v sedě na zemi)
12.00+ Dobrovolná účast na vegetariánském obědě (nahoře) s jógovými otázkami & odpovědmi a diskuzí (přičemž se také můžete seznámit a popovídat si s dalšími účastníky workshopu, pokud budete mít zájem 😊)

Tento seminář je vhodný pro všechny úrovně praktikantů jógy, takže i úplní začátečníci jsou samozřejmě vřele vítáni 🙂 A pokročilí praktikanti zase mohou objevit něco nového a možná získat inspiraci pro jejich současnou praxi.

Cena: 600 Kč

Registrace v rezervačním systému platná, při připsání minimálně 50% platby – 300 CZK
číslo účtu: 9624235001/5500

Přihlašování zde:  https://spirit-space-s-r-o.reservio.com/ (Reservio  – Spirit Space s.r.o.)

Místo: Spirit Space Yoga Studio – vchod přes kavárnu Juice Me Baby (Nám. Kinských 3, Praha 5)

Učitelka: Jana Mikšíčková, která u nás učí pravidelné lekce pránájámy stejnou metodou, jak ji učí její učitel Vinay Kumar z města Mysore v Indii. Pro více informací: http://yogamandala.cz/

Facebook akce: https://www.facebook.com/events/489661491497105/

Další informace

Studio:Spirit Space Jóga Studio (0)
Instruktoři:
  • . (0)
Podmínky rezervace:Registrace v rezervačním systému platná, při připsání minimálně 50% platby - 300 CZK  číslo účtu: 9624235001/5500 Přihlašování zde:  https://spirit-space-s-r-o.reservio.com/ (Reservio  - Spirit Space s.r.o.)
Poznámka k akci:Workshop bude v češtině, příp. s překladem do angličtiny
600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám