Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Týdenní kurs integrální jógy a sebepoznávání

18.09. - 01.01.1970

Kurs práce na sobě pomocí integrální jógy a hlubinné spirituální psychologie. Inegrální jóga a esenciální síly duše a jak se k nim přiblížit. Tvořivost, hra a práce. K nalézání toho Podstatného si postavíme labyrint. Naučíme se uvidět sebe i druhé v opravdovější a úplnější realitě a nalezneme svou cestu, jak přijmout dary i stíny. Archetypy zvěrokruhu a symbolika tarotu.

Program:
ranní meditace, vítání slunce, běh v rose, rozcvička, dopoledne sebepoznávací workshop, odpoledne meditační vycházky do okolí (staré křížové cesty, kaple sv. Rosalie v lesích, léčivý pramen), příp. koupání, v pozdním odpoledni zpívání manter, meditace, jógové cvičení, večerní workshopy, meditace. Jeden celodenní výlet na vrcholky Jeseníků, jeden den ticha (mauna), závěrečný oheň.

Vezměte s sebou výkresy, bloky, pastelky a barvy, hudební nástroje – a hodně odvahy podívat se na sebe a svůj život z nové perspektivy. Velmi intenzivní týden pro odvážné.

Ubytování v penzionu ve 2-4lůžkových pokojích (část s vlastní koupelnou a WC), plná penze vegetariánská, v areálu bazén, lázně v místě.

Další informacePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám