Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Týden s jógou a Reiki v Chorvatsku

18.06. - 01.01.1970

INTEGRÁLNÍ JÓGA PRO ZAČÁTEČNÍKY A STŘEDNĚ POKROČILÉ, REIKI (USUI), SHAMBALLA, IMARA, SEICHEM REIKI, a MASÁŽE

INTEGRÁLNÍ JÓGA – Ranní a podvečerní 90minutové cvičení: jógové ásany, sestavy (pozdrav slunci, pozdrav měsíci, Rišikéšská sestava, orgánová sestava), pranajáma (dechové a vitalizační techniky), koncentrace, meditace, zpívání manter.


REIKI – univerzální energie nám pomáhá dosáhnout větší vitality, harmonie a duševní rovnováhy. Dále napomáhá od stresu, od blokád na fyzické, emoční a duchovní úrovni.


V rámci pobytu proběhnou dva večery s Reiki, kdy se budeme léčit pomocí Reiki a dalších léčivých energií a povídat si o léčení a léčivých energiích.
Pro zájemce je možné zasvěcení od 2 Mistrů Reiki (Irena a Marie) do Usui Reiki (I. a II. stupeň) a pro pokročilejší do Shambally, Imary či Seichem Reiki, vše se slevou 20%. V případě zájmu si včas zarezervujte místo na zasvěcení, ať připravíme skripta a časově rozložíme zasvěcení pro všechny zájemce. Můžete se těšit i na zasvěcení v moři v odlehlé zátoce bez turistů.


MASÁŽE – masáže sportovní a rekondiční, reflexní, Breussova, kombinovaná masáž s Reiki.

Ubytování v hotelu EVA*** ve 2lůžkových pokojích s možností 2 přistýlek, koupelna, WC, balkon. Polopenze – švédské stoly, k večeři 1 nápoj zdarma (pivo, 2dl vína, minerálka a jiný nealko nápoj).


Doprava bus nebo vlastní.


Letovisko Suha Punta se nachází v nejzelenější části ostrova Rab, ve velice klidném prostředí, je položeno ve svahu přímo nad mořem a obklopeno zelení. Starobylé městečko Rab je vzdáleno 7 km. Možnosti výletů na ostrově Rab: projížďky loďkami – do divokých zátok, kolem ostrova i do městečka Rab nebo na okolní ostrovy, klasický “fish picnic”, výlety na kolech, pěší výlety po okolí.

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám