Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

True Yoga Day

23.11.2014Ne 8:30 - 19:30

Na co se můžete těšit?

Na špičkové lektory, na cvičení ásan podle nejznámějších jógových škol, ale také na ranní teorii a praxi očistných technik, odpolední pránájámu (dýchací techniky) a večerní jóga nidru (jógový spánek).

Co si vzít s sebou?
S  sebou si vezměte jógamatku, deku, pohodlné oblečení a pro jistotu i něco teplejšího na odpolední pránájámu a večerní jóga nidru.

 

Myšlenka uspořádat akci s názvem True Yoga Day (den opravdové/pravé jógy) vznikla jako reakce na dění na české jógové scéně v posledních několika letech.

Určitě je skvělé, že existují všechny ty vinyasa jógy, flow jógy, dance jógy, fit jógy, jógalatesy, apod., díky kterým najednou mnozí začínají objevovat, co dokáže pár jednoduchých jógových pozic a jejich pravidelná praxe.  Ale na druhou stranu jde už spoustě lidí z těch neustále nově vznikajících jóg hlava kolem a možná že by místo neustálého honění se za ještě lepším názvem “jógového” stylu raději zjistili, jak vlastně funguje klasika, ze které všechny výše zmíněné styly vychází a třeba taky poznali, že půjdou-li dál po stopách tradice, objeví ještě mnohem efektivnější a často i praktičtější prostředky, než jsou ásany.

A tak vznikl True Yoga Day, akce, která je zde nejen pro ty, kteří jsou již všemi těmi neo jógami přesyceni a chtěli by vyzkoušet staletími prověřené postupy,  ale také pro všechny, kteří by se rádi posunuli dál, možná o stejný kus, jako mezi obdobím, když ještě jógu necvičili a obdobím, kdy si její účinky již beze zbytku užívají.

 

Další informace

Studio:Hotel Amarilis
Instruktoři:
  • Pavel Hub, Stanka Bittnerová, Marta Tovtová, Georg Wöginger, Carmen Rodriguez Hochstrasser
Poznámka k ceně:Vstupenka zahrnuje Ajurvédské obědové menu (formou bufetu).
940 
Zpět na vyhledávání

8:30 – 10:00 Očistné techniky (Stanka Bittnerová)
10:15 – 12:15 Ashtanga Vinyasa Jóga (Pavel Hub)

12:15 – 13:15 Oběd

13:15 – 14:15 Ajurvéda v kuchyni – přednáška (Marta Tovtová)
14:30 – 15:30 Pránájáma (Pavel Hub)
15:45 – 17:45 Hatha Jóga (Georg Wöginger)
18:00 – 19:30 Jóga Nidra (Carmen Rodriguez Hochstrasser)Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám