Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Tristhana Methodology

30.07.2016So 12:00 - 13:00

Hlubší prozkoumání vaší současné praxe. Objevování rovin nejen fyzické úrovně. Co je jóga? Co nám každodenní praxe ashtangy přináší, kde je její hloubka a význam. Tento workshop prozkoumá Tristhana metodologii – propojení dechu, místa pohledu (soustředěnost) a fyzického aspektu (ásana). Workshop je určen všem úrovním pokročilosti včetně začátečníků.

In this workshop we will explore the breath, gaze (drishti) and body in detail and learn ways to deepen the healing impact of our practice. All levels welcome.

Joan Isbell je americká autorizovaná učitelka ashtangy. Joan učí a praktikuje ashtangu již mnoho let, pravidelně jezdí do Mysore a v Denveru, kde žije, založila vlastní shalu. Kromě toho že je zkušená učitelka s dlouholetou praxí, její vášní je také chanting (přednášení védických textů), indická hudební tradice Raga a kirtan. (Pokud jste se ještě s touto částí jógy nesetkali, vřele doporučuji. Kirtan a chanting otevírají srdce, emoce a dávají láskyplnost. Joan bude během léta pořádat setkání tohoto rázu. Kirtan bude za podmínky, že se mi povede sehnat tento hudební nástroj). Mimo to je také Joan registrovaný massage therapist. 

Další informace

Studio:Shala (2)
Instruktoři:
  • Joan Isbell
Podmínky rezervace:Platba na místě v hotovosti.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám