Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Tristana metoda – dech, bandhy, drishti

12.05.2018So 12:00 - 13:00

V dubnu a květnu 2018 v Shala Prague učí mysore program KPJAYI autorizovaná učitelka (level 2) Lisa Ogletree (USA).

Lisa je zkušená učitelka a dlouholetá praktikantka ashtangy. Lisa byla u vzniku Miami Life Centre, když toto místo Tim s Kino zakládali. Ze začátku jim asistovala a několik prvních let se od nich učila jak učit. Postupem času, když byla autorizovaná, u nich učila samostatný mysore program až do roku 2014. Z této zkušenosti získala skvělé základy pro učení a vlastní praxi. Poté se odstěhovala do Thajska, kde učila ve známém ashtangovém retreatu The Yoga Retreat Koh Phangan a dále cestovala a učila workshopy a mysore programy mezinárodně.

V tomto workshopu do hloubky prozkoumáme 3 základní komponenty nezbytné k vytvoření meditace v pohybu tak, aby naše mysl zůstala klidná a abychom zároveň vytvořili flow (plynutí) v praxi s lehkostí v těle. Podrobně prozkoumáme Pozdravy Slunce se zaměřením na správné dýchání a vytváření žáru (agni) použitím dechu. Dále se zaměříme na bandhy, co jsou, kde přesně v těle jsou a jak tuto vnitřní energii odemknout a vytvořit tím lehkost v těle. Jaký je vztah mezi dechem a těmito energetickými zámky? Třetí téma bude drishti. Proč ho používáme během praxe, kde jsou místa pohledu v jednotlivých ásanách a přechodech. Budeme mít prostor pro vaše otázky.

Workshop je součástí celovíkendové série workshopů, celý víkend je možné pořídit za zvýhodněnou cenu.

Sobota 12/5, 12:00 – 15:00

Cena: 1.000 Kč (€40)
Zvýhodněná cena za celý víkend – 3 workshopy 2.150 Kč (€85) při platbě do 5/5.

Lektorka: Lisa Ogletree

Přihlášky zasílejte přes Rezervace na www.shala.cz/rezervace. Místo budete mít rezervované po uhrazení částky 1.000 Kč převodem na účet číslo 499953002/5500. Do poznámky k platbě uveďte název workshopu.

English version: www.shala.cz/akce

Další informace

Studio:Shala (2)
Instruktoři:
  • Lisa Ogletree (USA)
Podmínky rezervace:Přihlášky zasílejte přes Rezervace na www.shala.cz/rezervace. Místo budete mít rezervované po uhrazení částky 1.000 Kč převodem na účet číslo 499953002/5500. Do poznámky k platbě uveďte název workshopu.
Poznámka k akci:Workshop bude veden v angličtině.
Poznámka k ceně:Workshop je součástí celovíkendové série workshopů, celý víkend je možné pořídit za zvýhodněnou cenu.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám