Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

The perfect Plank and Chaturanga/ Core control and Armbalance workshop

01.07. - 02.07.2017So 9:30 - Ne 17:00

Na většině hodin vinyasa jógy, často objevují pozice jako prkno a Chaturanga Dandasana a právě proto je důležité tyto základní pozice dělat správně. Většinou se často stává, že místo správného provedení, které není úplně jednoduché spíš spadneme na břicho a pokračujeme dál. Bezvědomím opakováním těchto pohybu může vést nejen ke špatnému zátěžování kloubů, vazů a svalů a možná i k následnému urazu, ale také účinky pozic nebudou zdaleka takové jaké by měli být.

V tomto workshopu se studenti naučí:
Správné postavení těla, provádění a “Vinyasa” flow – Chaturanga Dandasana, Kobra, Pes s hlavou nahoru , Pes s hlavou dolů a prkno
Techniky na budování síly v těchto pozicích
Začátečnické, středně pokročilé a pokročilé transitions: jumbacks, one-legged chaturanga
Správné používáni dechu
Praktikování těchto pozic bez bolesti zápěstí, ramen a bederní páteře Modifikace, které jsou ideální pro vaše tělo
Next level Core

Silný core není jen o tom mít skvělý six-pack, ale je o tom mít kontrolu, stabilitu a rovnováhu a přesně to se naučíte na tomto workshopu. V tomto workshopu se studenti naučí:

Používat a aktivovat různé druhy středu těla
Různé techniky na budování síly svalů
Aktivace svalů středu těla v pozicích jako například Bojovník 3, Lunge, loďka, prkno….
Dechové techniky
Zapojení core control do vinyasa flow

Tento workshop bude jako poslední ze 3 workshopů, budete si na něm moct vyzkoušet a použít vše, to co jste se v těch předešlích naučili. Jeho obsahem bude vysvětlení postavení rukou – správné používáni paží, zapojení břišních a zádových svalů. Stejně jako vysvětlení pozic jako kakasana, bakasana a její variace, eka pada koundinyasana 1 a 2, astavakrasana a spostu dalších

WORKHOPE VEDE: Klára Pokorná

Klára absolvovala 40 YTT Inversion, adjustments, sequencing & self – inquiry – PatrickBeach
30 YTT Intrinsic Inversions: Finding your balance – Patrick Beach
Dlouhodobě spolupracuje a účastní se workshopů Dylena Wernera.
Znalosti získává nejen z jógy, ale i z gymnastiky a ekvilibritstiky.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Klára Pokorná
Podmínky rezervace:Potvrďte svou účast zaplacením zálohy 50% z ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2017004 (uvedený symbol platí celý workshop, jinak je uvedeno u jedntolivých bloků workshopu). Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den akce ve studiu. STORNO PODMÍNKY se od typu akce liší. Pokud se klient nedostaví na rezervovanou otevřenou lekci včas, a nebo nedojde k jejímu včasnému zrušení v on-line rezervačním systému, studio si nárokuje náhradu ve výši 100% z ceny lekce. Pokud není uvedeno jinak, u kurzu a workshopu je záloha (50%) zálohou nevratnou. Pokud se klient na zvolený kurz či workshop nemůže odstavit a řádně se včas omluví, je zbytek částky z kurzu či workshopu po odečtení nevratné zálohy (50%) nahrána na kreditu klienta, který může dále libovolně čerpat na otevřené lekce studia či na jiný druh workshopu. Pokud se klinet neomluví za včas (u kurzů a workshopů 24 hodin dopředu), či až po konci kurzu / workshopu, studio si nárokuje náhradu ve výši 100% z ceny akce.
Poznámka k ceně:Lze však přijít i na jednotlivé bloky: PLANK TO CHATURANGA 1400,- (variabilní symbol k platbě: 2017005) NEXT LEVEL CORE TO ARM BALANCE 1400,- (variabilní symbol k platbě: 2017006)
2 500 
Zpět na vyhledávání

Sobota 09:30 – 11:00 vinyasa , 13:00-16:00 plank to Chaturanga
Neděle 10:00- 12:00 Next level core, 14:00-17:00 armbalancePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám