Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

TERAPEUTICKÝ WORKSHOP SEBELÉČENÍ POMOCÍ ÁJURVÉDY A JÓGY

14.09.2019So 10:00 - 18:00

14.9.2019 TERAPEUTICKÝ WORKSHOP SEBELÉČENÍ POMOCÍ ÁJURVÉDY A JÓGY 10:00-18:00 s Terezou Lindauerovou

Jógacentrum Velehradská 21, Praha 3

Zveme vás na unikátní, jednodenní, workshop během kterého se naučíte, jak v běžném životě pracovat se svou myslí a tělem tak, aby vše fungovalo v souladu.
Seminář bude založený na prakticky využitelných základech, získáte tak „ucelený malý návod“, jak prožít život harmonicky, navzdory hektické době.

Na co se můžete těšit:

Dopoledne:
Abyste mohli správně pracovat se stravou a vytvořili si správné návyky vhodné pro váš typ, je z pohledu ájurvédy nutné, abyste byli individuálně diagnostikováni. Proto každého účastníka semináře diagnostikuje ájurvédská terapeutka Tereza Lindauerová, pomocí pulsu, jazyka a nehtů a určí tak jeho jedinečný typ.

Jógová terapeutka, Dáša Vaďurová chápe jógu jako prostředek sebepoznání, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe. Poté bude následovat sdílení prožitků z proběhlé jógové praxe.

Aby taková ájurvédsko-jógová terapie mohla probíhat v klidu a s důrazem na individuální přístup, rozhodly jsme se rozdělit účastníky do dvou malých skupinek.

Odpoledne:
Po dopoledním programu a obědové pauze navážeme odpolední částí v níž se dozvíte, jak se stravovat podle ájurvédy, co je vhodné pro váš typ, jak pečovat o své tělo kosmetikou i bylinkami. Vytištěný bude i „malý manuál“ včetně několika receptů pro ájurvédskou inspiraci.
Dáša každému účastníku dle proběhlé diagnostiky doporučí, kudy se na své cestě ubírat při práci s tělem. Ne vždy to, k čemu tíhnu je pro mne vhodné .

Pro zájemce bude možné si objednat oběd vytvořený dle základních principů ájurvédské kuchyně.

Cena celodenního workshopu: 1900 Kč
Cena ájurvédského oběda 150 Kč
Kontakt a přihlášení: yinyangyogovna@gmail.com

Lektoři:

Dáša Vaďurová : Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka. Dáša chápe jógu jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe.

Tereza Lindauerová: Ájurvédská terapeutka. Tereza se zaměřuje na praktické pojetí ájurvédy, tedy, jak s ní pracovat každý den tak, aby nám dobře sloužila a zároveň nás časově příliš nezatížila. Tereza, klade velký důraz na “poctivou diagnostiku” dle pulsu, jazyka na nehtů, a léta se zaměřuje na výživu a koření, ale také na tělové terapie a práci s ájurvédskými bylinami. V ájurvédě je její učitelkou MUDr. Martina Zisková, kterou léta následuje a obdivuje.

Další informace

Poznámka k ceně:Ajurvédský oběd 150,-
1 900 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám