Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

TERAPEUTICKÁ JIN JÓGA

08.06.2019So 10:00 - 13:00

Místo: YOGAME STUDIO, Národní 340/21, 110 00 Praha 1

Přijměte pozvánku na zastavení, doplnění a přizvěte do svého těla a mysli také druhou, pomalou, klidnou, chladivou, yinovou část.

Můžete se těšit na Yin jógu a jógovou terapii, práci s dechem a meditaci pod vedením Dáši Vaďurové.

Ponoříme se do ticha, a to především vnitřního, budeme praktikovat Yin Yogu, aneb akupunkturu bez jehel, a uzdravující Jógovou terapii. Prostřednictvím vědomého dechu se pohroužíme hlouběji do nitra a životní energií budeme působit v místech s bolestí a napětím. Praxí zakusíme propojení dechu, těla a pohybu a také vědomou koncentraci. Meditační praxe povede k vědomí těla, ustanovení klidu a zostřené pozornosti.

Půjde o pomalý, meditativní a hluboce relaxační yinový workshop, který nás podpoří ve zpomalení, uvolňování a dovolí nám prozkoumávat naši vnitřní krajinu. Budeme se učit sebereflexi a přijetí.

Ambicí semináře je také představit vám a předat soustavu jógových cvičení ovlivňující hlavní energetické okruhy dle tradiční čínské medicíny.

Yin jóga je stále populárnější styl jógové praxe. Skutečností je, že mnozí z nás vedou rychlý, náročný a stresující  život. Prostřednictvím Yin Yogy se projevíme jako půvabné, jemné bytosti, plující klidně a bez horečného pádlování.

Zakusíme napětí a těsnost a vědomě ji projdeme až k realizaci naší hluboké, niterné potřeby pro relaxaci a uvolnění.

Prostřednictvím ticha si dovolíme uvědomit různé pocity v těle a kolísání mysli, emocí a dechu.

Cena: 850-, přihlášení: http://www.yogame.cz/kurzy/191-terapeuticka-jin-joga/

Další informace

Studio:Yogame studio (0)


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám