Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Tarot a intuice: cykly osobního růstu

10.02.2018So 14:30 - 19:30

Zveme vás na seminář, který jsme společně s mužem připravovali dva roky. Podle ohlasů je to znát 🙂 Seminář pro velký úspěch opakujeme již po třetí. Účastníci, kteří seminářem prošli si vyžádali navazující pokračovací semináře, takže nyní připravujeme už třetí téma. Kromě toho jsme byli se seminářem pozváni do Svitav, do Brna a do dalších pražských studií.

O lektorech: Jarda se věnuje astorologii a výkladu horoskopu 20 let. Má za sebou zkušenost se stovkami horoskopů. Tothův tarot ho zaujal pro svoji srozumitelnost a symboliku. Gábina je instruktorkou kundaliní jógy, věnuje se meditaci a léčitelskému umění Sat Nam Rasayan „Duše volně plyne“.

„Náš růst a vývoj se odehrává v cyklech. A tento systém zobrazuje Tarot.“ Twainhart Hill

– Co se mám v tomto roce naučit?
– Který rok je pro mne zlomový a nastává nový cyklus s novými tématy a výzvami?
– Jaká je moje karta poslání – karta duše?

Doporučení účastníka z minulého semináře: „Seminář doporučuji. I laikovi je vše vysvětleno „po lopatě“, takže si sám dokáže vypočítat své karty a směrování“.

Podle data narození můžeme spočítat cykly, které jsou odrazem našeho horoskopu. Jsou to výzvy, kterým musíme čelit a talenty, které musíme využít. Nemusíme studovat astrologii, vystačíme si se symboly Tothova tarotu, který jako jediný propojuje astrologii a tarot. Seminář bude prakticky zaměřený. Poznáte karty Velké arkány a odnesete si výpočet svých životních cyklů.

Počet míst na seminář je omezený, aby se každý účastník mohl zapojit. Teorii a hlavně praxi budeme prolínat meditacemi z kundaliní jógy na podporu intuice. Seminář bude vedený pro úplné začátečníky, není nutná žádná zkušenost s tarotem, astrologií ani s jógou 🙂

Termín: 9.12.2017, 14:30 – 19:30 hodin
Cena: 750 Kč
Rezervace: je nutná! Prosím rezervujte si své místo e-mailem gabina@bethelight.cz, počet míst je omezený.
Na místě budou k dispozici: meditační polštáře, deky, jógamatky, několik židlí, čaj, občerstvení.
S sebou: pohodlné oblečení na převlečení, blok a tužku na poznámky.

Těšíme se na setkání,

Gábina a Jarda

Další informace

Studio:Jóga Ateliér
Instruktoři:
  • Gábina Janská
750 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám