Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Tantrické sjednocení protipólů – jógový retreat v Českém Krumlově s Iamme

13.05. - 15.05.2016Pá 9:00 - Ne 18:00

„Tantra miluje a miluje bezpodmínečně. Nikdy nic nezavrhuje, protože vše je součástí celku, vše má v rámci celku své místo a celek nemůže existovat, když v něm něco chybí.“ Osho

Slovo tantra je na západě často mylně spojováno s „pouhou“ sexualitou. Tradiční tantra, tak jak mi byla předána, znamená spirituální cestu, která objímá všechny aspekty života na cestě k probuzení našeho pravého potenciálu. Skrze sadhánu (duchovní praxi) očištuje a energetizuje naše tělo, mysl i ducha a otevírá nám cestu k duchovnímu probuzení. Cesta tantry prohlubuje naši jógovou praxi, abychom mohli zakusit propojení naší vlastní mužské a ženské energie.

Na víkendovém retreatu Sjednocení protipólů v objetí krásného, pověstmi opředeného města Český Krumlov se potkáme s tématem jednoty, jež je jedním z překladů samotného slova jóga. Budeme hovořit o rovnováze mezi jinových a jangovým aspektem, tématem dávání a přijímání v nás samotných. V rámci naší sadhány využijeme učení ásan (fyzických pozic), krijí (očistných technik), pránájamy (dechových cvičení), muder (gest těla či rukou), manter (nástrojů mysli) a meditace, tak abychom pocítili nebo se přiblížili naší vlastní vnitřní jednotě.

Lektorka se zaměřuje zejména na praxi tantrické hatha jógy, dynamických meditací, rovnováhu mezi jangovým (mužským) a jinovým (ženským) aspektem praxe a na energetický potenciál jednotlivých technik. Retreat je vhodný pro mírně a středně pokročilé adepty jógy (v případě nejasnosti se prosím obraťte na lektorku emailem).

Jógová praxe se bude odehrávat v krásném prostoru zahradního domku “Kouzelné bylinky“ s výhledem na historické centrum Českého Krumlova. V zahradě kolem bude možné pobývat, meditovat, odpočívat, malovat nebo si číst, a také si vařit si čaje z místních bylin. Je zde též malá přírodní apothéka.

Program zahrnuje 4 dvouhodinové lekce seminární formou (teorie, praxe ásan, krijí, pránájamy, muder, manter, meditace) + krátký tištěný souhrn k teoretické části každé lekce.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:REZERVACE: emailem na: iamme.candlewick@gmail.com + zaslání 50 % zálohy na číslo účtu: 51-1098330247/0100 (do poznámky “příjmení_krumlov”). Při zrušení rezervace do 27.4. vracíme 50 % částky, posléze je platba nevratná. Převod uhrazené zálohy na jiného účastníka je možný po vzájemné dohodě.
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje pouze jógový program. Ubytování a stravu si každý obstarává na vlastní pěst.
2 200 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám