Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Tantra Yoga Inspiration Day

22.01. - 01.01.1970

3-hodinový seminář určený výhradně pro ženy vede Ing. Andrea Špidlová, akreditovaná cvičitelka tantra-jógy pro ženy a absolventka tréninku katarzních technik v Osho Sugama Meditation Center Lažánkách.

program :
9.30 – prezence
10.00-13.00 -seminář

3-hodinový blok speciální serie víkendového kurzu TANTRA JOGY , který bude probíhat celkem 5 víkendů ( 9.10. , 6.11., 27.11., 4.12.2011, 22.1.2012). Semináře je možno navštívit jednotlivě nebo jako ucelený kurz , kurzovné zahrnující všech 5 seminářů … 1.990,- Kč .
Každý ze seminářů je zaměřen na práci s ženskou energií. Cílem tantrického cvičení je pročištění a uvolnění energetických drah a schopnost vnímat děje ve svém těle. Hlavní náplní je tantrické cvičení Mohendžodáro, skládající se z jednotlivých ásan, které mají pozitivní účinek na mnoha úrovních (zdravotní, tělesné, energetické a při milování). Cvičení je zaměřeno na svaly pánevního dna a dělohy, vede k odstranění a předcházení problémů v této oblasti( bolestivá menstruace, záněty, hemeroidy), uvolňuje velké množství estrogenů, které přinášejí ženě svěžest a krásu. Napojíme se na naši ženskou energii a posílíme ženské aspekty, zejména vnitřní ženu. Budeme také tančit, relaxovat a meditovat (Osho meditace).

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Šárka Majdová
  • Brno
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám