Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Tantra workshop – umění doteku 1

11.09. - 13.09.2015Pá 19:00 - Ne 19:00

Centrum klasické jógy Karlovy Vary ve spolupráci s Bhairava yoga Estonsko

pro vás připravili unikátní workshop zaměřený na práci s energií.

Poprvé v České republice máte jedinečnou příležitost nejen vidět na vlastní oči práci se sexuální energií, ale hlavně možnost vše osobně prožít a a dále rozvíjet svůj potenciál pod vedením kvalifikovaného učitele.

Tantrický workshop: Umění doteku 1

11. -13. Září, Praha, Česká Republika

Láká vás prozkoumat tajemství své vlastní energie? Máte chuť prožívat hloubky pocitů, které jste možná považovali za nemožné, a odhalit svůj bohatý vnitřní svět?

V tomto workshopu se ponoříme do tajů tantrické uzdravující masáže, do hloubky vlastní intimity vedoucí k dosažení celotělového orgasmu a posuneme svého vědomí do vyšší úrovně.

V dnešním uspěchané moderní společnosti má mnoho lidí buď velmi omezené znalosti o jejich sexuálním potenciálu, nebo trpí různými sexuálními bloky či dysfunkcemi. Stává se, že mnohdy držíme napětí pocházející z našeho každodenního života v oblasti pohlaví a dochází ke stagnaci, kdy se negativní účinky citových depresí a bolestí zde ukládají. Rovněž sedavý životní styl lidí nepřispívá ke zdravému proudění energie a vede ještě k prohloubení těchto potíží. Mnozí lidé často zaměňují prožitek pravé lásky za chvilková naplnění vlastních nedostatečností a nedostatek skutečné intimity a kontaktu v páru způsobují další sexuální omezení či citové bloky, které jsou pak silně patrné v našich životech.

Prostřednictvím workshopu tantrické masáže se muži i ženy naučí zcela vypustit veškerá mentální a emocionální omezení, která jim brání v jejich plném sebevyjádření. Jedná se o praktický a zkušenostní workshop, kde se budete učit potřebné dovednosti pro dávání a přijímání tantrické masáže. Budete seznámeni s tehnikami posvátného sexuálního léčení, které Tantrici zkoumali po staletí, a které může zcela přetvořit vaši sexualitu a prohloubit jí až do spirituální úrovně.

Budete se učit a procvičovat:

 • Jak rozvíjet erotický dotek
 • Jak zažít tantrický celotělový orgasmus
 • Jak přenášet sexuální energii dotykem a odstraňovat bloky, které brání jejímu proudění
 • Jednotlivé kroky tantrické masáže Yoni a Lingamu
 • Jak nacházet a stimulovat léčivé body v těle a v genitáliích
 • Jak přivést ženu či muže k různým orgasmům pouhým dotykem
 • Jak přivést k orgasmu muže a zároveň mu pomoci udržet zdrženlivost a kontrolu
 • Jak překonat vlastní ostych a jiná omezení ve vlastním vyjádření sexuality

Tento workshop zahrnuje nahotu a osobní intimní kontakt, takže je důležité, aby ti, kteří se chtějí zúčastnit, byli připraveni se otevřít a to jak na tělesné i mentální úrovni. Každý by měl realisticky zhodnotit před podáním své přihlášky, zda je ochoten a připraven se připojit ke skupině a sdílet s ní svoji intimitu. Je však třeba zdůraznit, že tento workshop nezahrnuje žádnou explicitní sexualitu a vše se odehrává pouze v rámci učebních osnov. Tento workshop je otevřený pro jednotlivce i páry, ale je třeba si uvědomit, že účastníci budou vyzýváni i k záměnám partnerů, aby bylo možno získat různé energetické zkušenosti v rámci praktických cvičení a prožitku nových energií a pocitů.

 

Termíny, místo konání a platba:

Termíny a časy: Workshop bude probíhat ve dnech 11. – 13. Září 2015, začátek v pátek 19:00 – 22:00, sobota a neděle 9:30 – 19:00.

Místo konání: Centrum Kamala, Náměstí dr. Holého 7, Praha 8, 3 minuty od Metra Palmovka, vyjděte z metra do ulice Na hrázi

Platba: Při přihlášení a platbě workshopu nejpozději do 31.8.2015 činí cena workshopu 6.900 Kč. Při pozdější platbě platí cena 8.500 Kč. Platby se provádí bankovním převodem na účet č. 2600467930 / 2010, vedený u FIO Banka, a.s.

 

Cena zahrnuje:

 • výuku dvou lektorů v časech uvedených výše v anglickém jazyce
 • překlad do českého jazyka
 • podklady pro výuku v tištěné podobě
 • výběr základních olejů a lubrikantů použitých k výuce

 

Cena nezahrnuje:

 • ubytování (je možné domluvit si přespání na vlastní podložce přímo v centru, na podmínky se informujte v případě zájmu)
 • stravování (s sebou si vezměte lehké občerstvení, je počítáno s pauzami na svačinu a oběd)

 

Přihlašování:

Tento kurz je pouze pro předem přihlášené účastníky, kteří jsou ověřeni pořadatelem. Žádáme tedy prosím zájemce, aby společně s přihláškou zaslali informace o sobě (viz níže). Spolu s odesláním přihlášky je rovněž nutné uhradit účastnický poplatek, resp. cenu workshopu. Jakmile budou výše uvedené podmínky splněny, bude vaše žádost zpracována.

Spolu s přihláškou zašlete prosím požadované informace viz. níže:

 • Vzhledem k tomu, že workshop zahrnuje intimní masáže a intimní kontakt, uveďte prosím všechna svá zdravotní omezení, ať tělesná či psychická, včetně chronických nemocí, alergií, onkologických potíží, všechny prodělané operace a uveďte svůj aktuální zdravotní stav.
 • Prosím, napište svůj datum narození.
 • Prosím, pošlete svoje fotografie. Alespoň jedna fotografie celé postavy a jedna fotografie obličeje bez brýlí.

 

Vezměte prosím na vědomí, že za účelem vybudování harmonické a kooperující skupiny, si organizátoři vyhrazují právo výběru účastníků pro tento workshop a někteří účastníci mohou být odmítnuti. Tím však není řečeno, že by se případný odmítnutý zájemce o tento workshop, nemohl zúčastnit dalšího pořádaného workshopu v jiné skupině, se kterou bude lépe rezonovat.

 

Přihlášky a dotazy směřujte na email: martin@klasicka-joga.cz 

Učitelé:

Somananda Moses Maimon se zajímal o spiritualitu a moc lidské mysli již v dospívání. Započal sice vysokoškolské vzdělání v oblasti práva, ale po dokončení studií a otevření své praxe ve své domovské zemi v Izraeli zjistil, že jeho skutečné poslání nakonec leží někde jinde a vydal se cestou duchovního rozvoje. Vzhledem k jeho lásce pro cvičení jógy a spiritualitu, odešel do Indie, kde se setkal se svým učitelem, Vivekanandou Sarasvatí. V důsledku tohoto setkání se Somananda okamžitě odebral k intenzivní praxi a studiu jógy, tantry a meditace a v roce 2000 začal osobně vyučovat. Somananda dosáhl vysokých stavů duchovní realizace, je zakladatelem a vedoucím učitelem Bhairava jógy, školy tantrické jógy, která nabízí komplexní výuku cenných duchovních nauk.
V současné době již působí nejen v Estonsku, kde
je sídlo Bhairava jógy, ale jezdí vyučovat po celé Evropě a Asii.

Liisa Maimon se v roce 2009 zůčastnila hned prvního Tantra jóga workshopu pořádaného Somanandou v Estonsku. Aniž by si to okamžitě uvědomovala, tato událost byla zlomovým bodem v nové a vzrušující kapitole jejího života. Poté Liisa pokračovala studiem tantry, jógy, meditace a společně se Somanandou dále prohlubovala své zkušenosti. Uvědomila si, že jóga a zejména autentický způsob výuky, je velmi silnou a praktickou naukou pro osobní rozvoj. Liisa dokončila intenzivní Agama učitelský kurz a od té doby aktivně učí jógu. Po třech letech osobního studia se Somanandou rovněž získlala licenci pro výuku tantry. Liisa, se narodila v Estonsku, je spoluzakladatelkou a generální ředitelkou Bhairava jógy, a je také hlavou organizačního týmu pořádající Tantra Festival. Liisa má magisterský titul v oboru veřejná politika a management z Universty Konstanz, Německo.

 

S sebou vezměte:

 • Podložku na cvičení jógy, případně jinou pohodlnou podložku v délce postavy
 • Dvě velké přikrývky nebo dva velké ručníky pro použití během masáže (doporučená velikost 2 x 1.5 metru)
 • Sarong nebo lungi (velký šátek) nebo lehké plavky pro použití při masírování (které se může zamastit od oleje)
 • jeden šátek či kus neprůhledné látky, který je možné použít na zavázání očí
 • 200ml mandlového oleje na osobu (může být i jiný základní olej, ale bez příměsí)
 • 1 papírová role či role kapesníků na osobu pro setření přebytečného oleje

Odkazy na učitele a jejich činnost:

Somananda odpovídá na dotazy

https://www.youtube.com/watch?v=XyFVtFIX7oI&list=PL1WjhTM3zGTPOQvrEprXAQ-W3MOLsC6U3

 

představení knihy

https://www.youtube.com/watch?v=WTJIaEqb5cw

 

celotělový orgasmus

https://www.youtube.com/watch?v=iY_jjjah_XE

https://www.youtube.com/watch?v=UkrOecMoIWs

 

Bhairava na Facebooku

https://www.facebook.com/bhairavayoga

 

tantra a věda

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.943583628988152.1073741845.245492238797298&type=1

 

Další informace

Studio:Centrum Kamala
Instruktoři:
 • Somananda Moses Maimon a Liisa Maimon
Podmínky rezervace:Do naplnění volných míst, nutná plná úhrada ceny.
Poznámka k ceně:Cena 6.900,- Kč platí při úhradě do 31.8.2015, poté platí cena 8.500,- Kč


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám