Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Tantra workshop – Art of Touch 1

27.11. - 29.11.2015Pá 17:00 - Ne 19:00

Po prvním úspěšném Tantra workshopu v ČR navazujeme dalším workshopem, který vám opět nabídne skvělou příležitost osvojit si práci s energií a obohatit váš osobní i partnerský život.

 

ENGLISH VERSION: http://somananda.org/upcoming-courses/tantric-massage-the-art-of-touch-1-prague-nov-2015/

 

Láká vás prozkoumat tajemství své vlastní energie? Máte chuť prožívat hloubky pocitů, které jste možná považovali za nemožné, a odhalit svůj bohatý vnitřní svět? V tomto workshopu se ponoříme do tajů tantrické uzdravující masáže, do hloubky vlastní intimity vedoucí k dosažení celotělového orgasmu a posuneme svého vědomí do vyšší úrovně. V dnešním uspěchané moderní společnosti má mnoho lidí buď velmi omezené znalosti o jejich sexuálním potenciálu, nebo trpí různými sexuálními bloky či dysfunkcemi. Stává se, že mnohdy držíme napětí pocházející z našeho každodenního života v oblasti pohlaví a dochází ke stagnaci, kdy se negativní účinky citových depresí a bolestí zde ukládají. Rovněž sedavý životní styl lidí nepřispívá ke zdravému proudění energie a vede ještě k prohloubení těchto potíží. Mnozí lidé často zaměňují prožitek pravé lásky za chvilková naplnění vlastních nedostatečností a nedostatek skutečné intimity a kontaktu v páru způsobují další sexuální omezení či citové bloky, které jsou pak silně patrné v našich životech.

 

Prostřednictvím workshopu tantrické masáže se muži i ženy naučí zcela vypustit veškerá mentální a emocionální omezení, která jim brání v jejich plném sebevyjádření. Jedná se o praktický a zkušenostní workshop, kde se budete učit potřebné dovednosti pro dávání a přijímání tantrické masáže. Budete seznámeni s technikami posvátného sexuálního léčení, které Tantrici zkoumali po staletí, a které může zcela přetvořit vaši sexualitu a prohloubit jí až do spirituální úrovně. Budete se učit a procvičovat: Jak rozvíjet erotický dotek Jak zažít tantrický celotělový orgasmus Jak přenášet sexuální energii dotykem a odstraňovat bloky, které brání jejímu proudění Jednotlivé kroky tantrické masáže Yoni a Lingamu Jak nacházet a stimulovat léčivé body v těle a v genitáliích Jak přivést ženu či muže k různým orgasmům pouhým dotykem Jak přivést k orgasmu muže a zároveň mu pomoci udržet zdrženlivost a kontrolu Jak překonat vlastní ostych a jiná omezení ve vlastním vyjádření sexuality Tento workshop zahrnuje nahotu a osobní intimní kontakt, takže je důležité, aby ti, kteří se chtějí zúčastnit, byli připraveni se otevřít a to jak na tělesné i mentální úrovni. Každý by měl realisticky zhodnotit před podáním své přihlášky, zda je ochoten a připraven se připojit ke skupině a sdílet s ní svoji intimitu. Je však třeba zdůraznit, že tento workshop nezahrnuje žádnou explicitní sexualitu a vše se odehrává pouze v rámci učebních osnov. Tento workshop je otevřený pro jednotlivce i páry, ale je třeba si uvědomit, že účastníci budou vyzýváni i k záměnám partnerů, aby bylo možno získat různé energetické zkušenosti v rámci praktických cvičení a prožitku nových energií a pocitů.

 

Termíny, místo konání a platba:

Workshop bude probíhat ve dnech 27. – 29. Listopad 2015, začátek v pátek 19:00 – 22:00, sobota a neděle 9:30 – 19:00. Místo konání: Centrum Sundari, Vítkova 227/23, Karlín, Praha 8, 7 minut od Metra Florenc. Cena zahrnuje: – výuku dvou lektorů v časech uvedených výše v anglickém jazyce. Překlad do ČJ na požádání. – výběr základních olejů a lubrikantů použitých k výuce Cena nezahrnuje: – ubytování (je možné domluvit si přespání na vlastní podložce přímo v centru, na podmínky se informujte v případě zájmu) – stravování (s sebou si vezměte lehké občerstvení, je počítáno s pauzami na svačinu a oběd)

 

Přihlašování:

Tento kurz je pouze pro předem přihlášené účastníky, kteří jsou ověřeni pořadatelem. Žádáme tedy prosím zájemce, aby společně s přihláškou zaslali informace o sobě (viz níže). Spolu s odesláním přihlášky je rovněž nutné uhradit účastnický poplatek, resp. cenu workshopu. Jakmile budou výše uvedené podmínky splněny, bude vaše žádost zpracována. Spolu s přihláškou zašlete prosím požadované informace viz. níže: Vzhledem k tomu, že workshop zahrnuje intimní masáže a intimní kontakt, uveďte prosím všechna svá zdravotní omezení, ať tělesná či psychická, včetně chronických nemocí, alergií, onkologických potíží, všechny prodělané operace a uveďte svůj aktuální zdravotní stav. Prosím, napište svůj datum narození. Prosím, pošlete svoje fotografie. Alespoň jedna fotografie celé postavy a jedna fotografie obličeje bez slunečních brýlí. Vezměte prosím na vědomí, že za účelem vybudování harmonické a kooperující skupiny, si organizátoři vyhrazují právo výběru účastníků pro tento workshop a někteří účastníci mohou být odmítnuti. Tím však není řečeno, že by se případný odmítnutý zájemce o tento workshop, nemohl zúčastnit dalšího pořádaného workshopu v jiné skupině, se kterou bude lépe rezonovat. Dotazy směřujte na email: martin@klasicka-joga.cz

 

Učitelé:

Somananda Moses Maimon se zajímal o spiritualitu a moc lidské mysli již v dospívání. Započal sice vysokoškolské vzdělání v oblasti práva, ale po dokončení studií a otevření své praxe ve své domovské zemi v Izraeli zjistil, že jeho skutečné poslání nakonec leží někde jinde a vydal se cestou duchovního rozvoje. Vzhledem k jeho lásce pro cvičení jógy a spiritualitu, odešel do Indie, kde se setkal se svým učitelem, Vivekanandou Sarasvatí. V důsledku tohoto setkání se Somananda okamžitě odebral k intenzivní praxi a studiu jógy, tantry a meditace a v roce 2000 začal osobně vyučovat. Somananda dosáhl vysokých stavů duchovní realizace, je zakladatelem a vedoucím učitelem Bhairava jógy, školy tantrické jógy, která nabízí komplexní výuku cenných duchovních nauk. V současné době již působí nejen v Estonsku, kde je sídlo Bhairava jógy, ale jezdí vyučovat po celé Evropě a Asii. Liisa Maimon se v roce 2009 zůčastnila hned prvního Tantra jóga workshopu pořádaného Somanandou v Estonsku. Aniž by si to okamžitě uvědomovala, tato událost byla zlomovým bodem v nové a vzrušující kapitole jejího života. Poté Liisa pokračovala studiem tantry, jógy, meditace a společně se Somanandou dále prohlubovala své zkušenosti. Uvědomila si, že jóga a zejména autentický způsob výuky, je velmi silnou a praktickou naukou pro osobní rozvoj. Liisa dokončila intenzivní Agama učitelský kurz a od té doby aktivně učí jógu. Po třech letech osobního studia se Somanandou rovněž získlala licenci pro výuku tantry. Liisa, se narodila v Estonsku, je spoluzakladatelkou a generální ředitelkou Bhairava jógy, a je také hlavou organizačního týmu pořádající Tantra Festival. Liisa má magisterský titul v oboru veřejná politika a management z Universty Konstanz, Německo.

S sebou vezměte:

– Podložku na cvičení jógy, případně jinou pohodlnou podložku v délce postavy

– Dvě velké přikrývky nebo dva velké ručníky pro použití během masáže (doporučená velikost 2 x 1.5 metru)

– Sarong nebo lungi (velký šátek) nebo lehké plavky pro použití při masírování (které se může zamastit od oleje)

– jeden šátek či kus neprůhledné látky, který je možné použít na zavázání očí – 200ml mandlového oleje na osobu (může být i jiný základní olej, ale bez příměsí)

– 1 papírová role či role kapesníků na osobu pro setření přebytečného oleje

 

Odkazy na učitele a jejich činnost:

Somananda odpovídá na dotazy https://www.youtube.com/watch?v=XyFVtFIX7oI&list=PL1WjhTM3zGTPOQvrEprXAQ-W3MOLsC6U3

představení knihy https://www.youtube.com/watch?v=WTJIaEqb5cw

celotělový orgasmus https://www.youtube.com/watch?v=iY_jjjah_XE https://www.youtube.com/watch?v=UkrOecMoIWs

Bhairava na Facebooku https://www.facebook.com/bhairavayoga

tantra a věda https://www.facebook.com/media/set/?set=a.943583628988152.1073741845.245492238797298&type=1

 

Předchozí účastníci workshopu z jiných zemí napsali: “Po skončení semináře se cítím naprosto úžasně! Budu si pamatovat každý detail tohoto kurzu. Můj nejjasnější moment byl prožitek tantrického orgasmu s ženskou ejakulací. ” Mari-Liis (20) 10. 2013 “Zažil jsem pocit čistoty a otevřenosti duše. Workshop změnil mé chápání sexuality. Pomohl mi lépe pochopit mou sexuální energii, a rovněž chápat sexuální energii ženy.”Rain (27), leden 2014 “Mám pocit, úžasného probuzení! Zamiloval jsem si dávání i přijímání masáže. Průběh celého workshopu byl velmi profesionální a příjemný. ” Lori (46), listopad 2013 “Zatímco jsem přijímala masáž, cítila jsem bzučení po celém mém těle. Dokonalý pocit. Zjistila jsem účinky stimulací Marma bodů a prožila jsem hloubku ženské ejakulace. ” Urmo (33) 06. 2013

Další informace

Studio:Centrum jógy Sundari (0)
Instruktoři:
  • Somananda
Podmínky rezervace:Podmínkou přihlášení je vyplnění rezervačního formuláře k workshopu na www.somananda.org a úhrada ceny workshopu. Platby se provádí bankovním převodem přímo na účet Somananda.org.
Poznámka k ceně:Při přihlášení a platbě workshopu nejpozději do 31.10.2015 činí cena workshopu 255 EURO. Při pozdější platbě platí cena 315 EURO.
255 
Zpět na vyhledávání

Pátek 17:00 – 21:00

Sobota 9:00 – 19:00

Neděle 9:00 – 19:00Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám