Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Tantra jóga pro ženyKurzy jógy

08.01.2013

Tantra jóga je soubor cvičení, který ženám pomáhá nalézt cestu k sobě samým, objevit svou ženskou energii, krásu, něhu, lásku, vášeň, radost ze života a vnitřní sílu. Učí nás pochopit vlastní jedinečnost, rozvíjet tvořivost a intuici, sdílet své radosti i starosti. Jak dát prostor sobě samé a současně obohatit partnerské, rodinné či přátelské vztahy, jak veseleji plynout s proudem života.

Je to starodávné cvičení, které vzniklo v orientální Indii. Aktivuje energii a spolu s meditací a tancem pomáhá otevírat naše srdce, milovat sama sebe, vyjadřovat svá přání a pocity, odstraňovat bloky a traumata, která nás omezují a brání nám, abychom naplno projevily svoje ženství.

Tantra jóga zpevňuje svaly pánevního dna a prokrvuje ženské pohlavní orgány, tím klesá riziko zánětů, výtoků a odstraňují se bolesti při menstruaci. Po čase cvičení se zlepšuje i sexuální život ženy, milování se stane příjemnější a citlivější.

Tantra jóga je pro ženy každého věku, které se chtějí radovat ze života. Pro mladé ženy, které se připravují na mateřství, pro maminky, které si chtějí odpočinout. Pro zaměstnané ženy, které potřebují nabrat sílu do další práce. Pro ženy, které hledají uvolnění a nový smysl života.

S sebou budete potřebovat pohodlné oblečení, ve kterém se cítíte jako žena, a šátek na oči.

Další informace

    Kontaktní informace:

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám