Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Tantra Festival Online 2020Festival

24.10. - 25.10.2020So 10:00 - Ne 20:15
Vydejte se s námi na cestu otevírání srdce, rozšiřování vědomí a objevování skutečné vnitřní přirozenosti v uvolněné atmosféře plné vzájemné inspirace. Tantra Festival je místem, kde pravidelně vystupují zkušení lektoři z oblasti tantry a sdílejí praktické metody a vhledy směřující k odhalení tajů lásky, intimity, harmonie, štěstí a naplnění v párovém vztahu a mnoha dalšího.
Vzhledem k opatřením v souvislosti s Covid-19 proběhne letošní devátý ročník festivalu ONLINE. Program nicméně bude uzpůsoben podmínkám tak, aby i za těchto okolností zájemcům přinesl hodnotný vhled do světa tantry a nabídl jim cenné znalosti, které jsou v dnešní nezvyklé době aktuálnější než kdy dřív.
Letošní téma „Umění milostné kontinence“ je krokem vstříc skutečné erotické revoluci, která může proběhnout v intimních prožitcích každého z nás. Podstatou milostné kontinence je rozvinutí schopnosti neztrácet při milování energii a díky tomu se dokázat posunout za běžné limity, které naše společnost považuje za absolutní. Uměli byste si například představit, že láskyplné splynutí nemusí končit po dvaceti minutách, ale může trvat i mnoho hodin, a dokonce se stávat čím dál hlubším a slastnějším? Že orgasmus nemusí být neovladatelným, pár vteřinovým vjemem, ale dlouhotrvajícím stavem, který zaplavuje každou buňku vašeho těla?

 

Další informace

Poznámka k akci:ONLINE
970 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám