Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Tantra Festival 2015Festival

30.10. - 01.11.2015

Tantra Festival každoročně do České republiky přivádí zajímavé tantrické učitele, sexuology a experty na párové vztahy, kteří návštěvníkům tohoto víkendového setkání přibližují nové možnosti sebepoznání skrze prožitek lásky. Každý má možnost v přátelské atmosféře festivalu získat čerstvou inspiraci do svého každodenního života a objevovat poselství odvěké tantrické nauky, jak ji předávají moderní evropské duchovní školy.

Posláním Tantra Festivalu je zprostředkovat setkání zástupců různých tantrických cest, které v současnosti v tomto oboru aktivně působí, praktikujících studentů tantrajógy a široké veřejnosti se zájmem o tuto nauku.

Festival zahrnuje přednášky a semináře lektorů působících v oblasti tantry, hry a zábavu, ukázky tantrických technik či práce s energií, speciální aktivity pro muže, ženy a páry, vzácná tantrická odhalení, taneční a umělecká vystoupení, radost ze spontánního tance a pohybu, chvíle hlubokého zvnitřnění, koncerty a (to především) četná „lidská“ setkávání od srdce k srdci.

Z široké škály možných přístupů k tématům tantrického učení volíme pro festival především ty, které návštěvníkům poskytnou snadno přístupné nástroje s praktickým významem pro život. Přes vědu k duchovnosti, posílením zdraví k osobnímu rozvoji, od sexuality k zasvěcenému umění… a od životního stylu k plně duchovně integrovanému životu, přinášejícímu hluboké sebepoznání a seberealizaci.

VŠECHNY BARVY BYTÍ

Hlavním motivem 4. ročníku festivalu jsou „Všechny barvy bytí“. Chtěli bychom se totiž během něj dotknout témat, která nám umožní prožít a uvědomit si, že tantra nemá být a není nijak oddělena od našeho běžného života.

PROGRAM A HOSTÉ

Program bude letos probíhat paralelně ve třech sálech a celkově potrvá více než 60 hodin. Příjemné zázemí hotelu Atlantis bude posíleno vegetariánským jídlem a nekuřáckým prostředím.

Mezi více než 20 hosty najdeme stálice české tantrické scény, jako jsou Denisa a Richard, John Hawken nebo Zdeněk Weber a zajímavé hosty ze zahraničí. Na programu se podílí i lektoři Duchovní školy Rezonance, která festival pořádá. Návštěvnost minulých ročníků se pohybovala mezi 200 až 300 účastníky.

Další informace

Studio:Hotel Atlantis Brno
Podmínky rezervace:Vstupenky objednávejte zde: http://www.tantra-festival.cz/#register
1 600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám