Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Tajemství ženského pánevního dna pohledem Tradiční čínské medicíny

16.09.2017So 10:00 - 18:00

Energetické cvičení pánevního dna – techniky čerpání energie z pánevního dna a její následné rozložení do celého těla, či konkrétní oblasti dle potřeby. Co je to Kundalini energie a jak s í pracovat. Energie a krev z pohledu tradiční čínské medicíny. Souvislost a vzájemné spolupůsobení pánevního dna a sleziny. Meditace a cvičení na zprůchodnění meridiánů (energetických drah dle TČM).

Cvičení ženského pánevního dna je něco víc než provádění jednotlivých cviků. Je to učení respektu a úctě k vlastnímu fyzickému tělu, emocím a ženské energii. Pánevní dno je pružná miska na dně pánve nesoucí ženské pohlavní orgány, močový měchýř, tlusté střevo se stolicí a v době těhotenství dělohu s miminkem i plodovou vodou. Takzvaný PC-sval (můžete ho znát také jako sval lásky), tvoří nejhlubší vrstvu misky pánevního dna a je přímo zodpovědný za kvalitu a intenzitu ženského orgasmu. Protože se jedná o vnitřní rozkoš na ženský způsob,  můžeme tak mluvit o euforické smyslné meditaci, jež je spojením fyzického těla s duchovní podstatou. Blahodárné účinky celostní péče o pánevní dno přispívají k zlepšení kvality intimního života a přímo souvisí s ženským sebevědomím (chápej vědomí si samu sebe) a zdravím.

Pro celostní uchopení péče o pánevní dno probíhají lekce podle metody 3×3 formou celodenního zážitkového kurzu, během něhož se zaměříme na rovinu fyzickou (práce se svaly pánevního dna a hledání jeho jednotlivých vrstev, práce s hlubokým stabilizačním systémem, krkem a chodily), rovinou emoční – psychosomatika (pánevní dno jako emoční barometr, bioenergetické cviky) a rovinou energetickou (ženská síla a pánevní dno jako energetické čerpadlo).

Cvičení slouží jako prevence a náprava zdravotních a gynekologických obtíží jako jsou různé poruchy menstruačního cyklu, močová inkontinence, pokles dělohy, prolaps dělohy, rozestup břišních svalů, bolest zad (Si – klouby, kostrč), poranění hráze, jizvy, případně také bolestivé milování aj.

Upozorňuji, že kurzy jsou nebezpečně otěhotňující a v menopauze takřka povinné

Osvojení metody 3×3 pomůže:

V rovině fyzické k zlepšení zdravotního stavu (hormonální nerovnováha, gynekologické obtíže, bolestivé milování, bolesti v zádech aj.)

V rovině emoční a energetické k zlepšení a tzv. čistění ženských témat (role matky a milenky, sebevědomí aj.) Dojde k obnovení vitality radosti z ženského bytí, sexuality a plodnosti.

Další informace

Studio:Karma Yoga (5)
Instruktoři:
  • Lucie Marková
Poznámka k ceně:Cena 1680 Kč, nebo při přivedení kamarádky cena pro jednu 1500 Kč
1 680 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám