Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Tajemství ženského pánevního dna

21.03.2015So 9:00 - 17:00

Cvičení s pánevním dnem  ·   odpovědi na „nevhodné“ otázky  ·   praktická zkušenost  ·  emoce v pánvi ukryté  ·  metoda 3×3 Renaty Sahani v praxi  · fyzioterapie ·  psychosomatika  ·  energie

Příjemně strávený den v lehkosti i poznání.   Ukážeme si,  zažijeme i prožijeme pánevní dno ve všech jeho třech vrstvách.

Jak správně DÝCHAT, abychom pánevní dno automaticky aktivovaly?

Čeho SE VYVAROVAT a co vysloveně škodí?

Proč je důležité brát pánevní dno vážně a zároveň si z toho nedělat hlavu? ODBORNÉ informace srozumitelnou formou.

  • dva typy inkontinence (únik moči) a jak na ně
  • emoce v pánvi ukryté – radost a uvolnění nebo strachy a stažení?
  • hormonální stabilita – PMS, těhotenství, porod, menopauza
  • pánevní dno jako sval lásky = zdravá sexualita
  • aromaterapie a ženský hormonální systém

V kurzu se naučíte:

základní informace o anatomii – ZAŽIJEME  unikátní metodu 3×3 na vlastním těle – POSVÍTÍME SI na laické omyly okolo pánevního dna – UKÁŽEME SI jednoduchou a  ÚČINNOU cvičební sestavu cviků zdravotních, psychosomatických i energetických – naučíme se pánevním dnem dýchat.

Ukážeme si i prakticky zažijeme plno zajímavého i inspirativního z pohledu fyzioterapie, bioenergetiky a psychosomatiky,  tipy i triky pro uvolnění napětí, relaxaci i zpevnění pánevního dna.

Jak na samoléčení a energetizaci ženských orgánů a sebe vůbec? Upozorníme  na zdraví škodlivé mýty a omyly v posilování pánevního dna.
Kurz je vhodný pro ženy každého věku, ať už cvičí různé typy jógy, pilates či aerobic, nebo CHTĚJÍ CVIČIT  preventivně, pro radost a potěšení.

Těhotné ženy po předchozí domluvě.
Kurz NAPOMÁHÁ  k otěhotnění, přirozenému porodu či péči po porodu.

Další informace

Studio:Centrum Avasa
Instruktoři:
  • Lena Komanická
Podmínky rezervace:Pro rezervaci místa je třeba uhradit zálohu nebo celé kurzovné 600/1290 - na účet č. 2700 500 574/ 2010 (Fio). Do variabilního symbolu prosím uveďte datum kurzu (př. 22.února = 2202). Krátkou zprávu o tom, mi prosím zašlete na email. lena.komanicka@centrum.cz
Poznámka k akci:S sebou podložku na cvičení, pohodlné oblečení, deku a nízký polštářek. V centru sice vše je, ale vím, že některé ženy raději vlastní.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám