Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Svěží a silná maminka aneb jógová péče po porodu

02.06.2016Čt 13:00 - 16:00

Období po porodu a v časném mateřství je intenzivním prožitkem sebe sama i světa kolem naprosto nově a jinak. 

Sžíváme se s miminkem, žasneme nad vynalézavostí batolat a neustále se ladíme na nové a nové rytmy. Naše tělo, mysl, duše i partnerský vztah jako by se narodily tak nějak nanovo spolu s naším miminkem.

V přehršli péče o dítě leckdy částečně nebo zcela ztratíme ze zřetele sebe samotné. A časem se dostavují zcela nové pocity a prožitky sebe sama. Nové nálady, zkušenosti, a často i únava, bolístky a otazníky nad tim, zda a jak to všechno zvládnout.

Na semináři si řekneme o tom, jak ranné i pozdější mateřství vnímá jóga a ájurvéda a jak svou praxi přizpůsobit novým okolnostem. Ukážeme si cviky na postupné zpevňování středu těla a regeneraci pánevního dna po porodu. Vyzkoušíme si, jak na zacelování rozestoupených břišních svalů (diastázy) a na zpevnění a uvolnění ramen, paží a zad. Budeme se věnovat držení těla při stání, sezení, kojení, šátkování, péči o miminko, chůzi i běžných denních činnostech. Neopomeneme ani dechové, relaxační a meditační techniky.

Seminář je určen všem nastávajícím nebo již stávajícím maminkám. Seminář je velice intenzivní a vyžaduje plnou pozornost maminky. Proto nedoporučujeme účast miminek a dětí. Avšak nejde-li to jinak a máte-li miminka, které spinkají a jsou klidné, je jejich přítomnost možná. Bude-li hlídat manžel/babička a potřebuje-li miminko nakojit, je  samozřejmě možné v průběhu semináře tak učinit.  Více informací ohledně semináře na 777 352 355.

WORKSHOP VEDE: Seminář povede zkušená lektorka a maminka Lucie Königová .

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:REZERVACE nutná přes online systém studia https://bindu-yoga.isportsystem.cz/ a je platná po zaplacení zálohy 50% na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky "svěží_silná_maminka_příjmení), zbytek hotovostně ve studiu.
Poznámka k ceně:Cena tříhodinového semináře je 700 Kč a jeho součástí jsou studijní materiály pro každou z účastnic.
700 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám