Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Svěží a silná maminka aneb jógová péče po porodu

10.09.2016So 10:00 - 14:00

Období po porodu a v časném mateřství je intenzivním prožitkem sebe sama i světa kolem naprosto nově a jinak.  Sžíváme se s miminkem, žasneme nad vynalézavostí batolat a neustále se ladíme na nové a nové rytmy. Naše tělo, mysl, duše i partnerský vztah jako by se narodily tak nějak nanovo spolu s naším miminkem.

V přehršli péče o dítě leckdy částečně nebo zcela ztratíme ze zřetele sebe samotné. A časem se dostavují zcela nové pocity a prožitky sebe sama. Nové nálady, zkušenosti, a často i únava, bolístky a otazníky nad tim, zda a jak to všechno zvládnout.

Na semináři si řekneme o tom, jak ranné i pozdější mateřství vnímá jóga a ájurvéda a jak svou praxi přizpůsobit novým okolnostem. Ukážeme si cviky na postupné zpevňování středu těla a regeneraci pánevního dna po porodu. Vyzkoušíme si, jak na zacelování rozestoupených břišních svalů (diastázy) a na zpevnění a uvolnění ramen, paží a zad. Budeme se věnovat držení těla při stání, sezení, kojení, šátkování, péči o miminko, chůzi i běžných denních činnostech. Neopomeneme ani dechové, relaxační a meditační techniky.

Seminář je určen všem nastávajícím nebo již stávajícím maminkám. Seminář je velice intenzivní a vyžaduje plnou pozornost maminky. Proto nedoporučujeme účast miminek a dětí. Avšak nejde-li to jinak a máte-li miminka, které spinkají a jsou klidné, je jejich přítomnost možná. Bude-li hlídat manžel/babička a potřebuje-li miminko nakojit, je  samozřejmě možné v průběhu semináře tak učinit.  Více informací ohledně semináře na 777 352 355.

Ornament beautiful card with Vector yoga. Geometric element hand drawn. Perfect cards for any other kind of design, birthday and other holiday, kaleidoscope, medallion, yoga, india, arabic

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:PLATBA: Záloha 50% na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky “svěží_silná_maminka_příjmení), zbytek hotovostně ve studiu. REZERVACE: online v rozvrhu studia https://bindu-yoga.isportsystem.cz/
Poznámka k ceně:Cena semináře je 700,- Kč a jeho součástí jsou studijní materiály pro každou z účastnic.
700 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám