Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Svěží a silná maminka aneb mateřství s jógou

11.02.2017So 10:00 - 14:00

Ornament beautiful card with Vector yoga. Geometric element hand drawn. Perfect cards for any other kind of design, birthday and other holiday, kaleidoscope, medallion, yoga, india, arabic

Období po porodu a v časném mateřství je intenzivním prožitkem sebe sama i světa kolem naprosto nově a jinak.

Sžíváme se s miminkem, žasneme nad vynalézavostí batolat a neustále se ladíme na nové a nové rytmy. Naše tělo, mysl, duše i partnerský vztah jako by se narodily tak nějak nanovo spolu s naším miminkem.

V přehršli péče o dítě leckdy částečně nebo zcela ztratíme ze zřetele sebe samotné. A časem se dostavují zcela nové pocity a prožitky sebe sama. Nové nálady, zkušenosti, a často i únava, bolístky a otazníky nad tim, zda a jak to všechno zvládnout. Na semináři si řekneme o tom, jak ranné i pozdější mateřství vnímá jóga a ájurvéda a jak svou praxi přizpůsobit novým okolnostem.

Ukážeme si cviky na postupné zpevňování středu těla a regeneraci pánevního dna po porodu. Vyzkoušíme si, jak na zacelování rozestoupených břišních svalů (diastázy) a na zpevnění a uvolnění ramen, paží a zad. Budeme se věnovat držení těla při stání, sezení, kojení, šátkování, péči o miminko, chůzi i běžných denních činnostech. Neopomeneme ani dechové, relaxační a meditační techniky.

Seminář je určen všem nastávajícím nebo již stávajícím maminkám.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace: Rezervace online v rozvrhu studia.
Poznámka k akci:Seminář je součástí cyklu několika zážitkových setkání v rámci uceleného projektu #CestaMateřstvím , které BabYoga zaštiťuje. Seminář má volné pokračování "Ájurvéda pro maminky a batolata" , který se uskuteční 18.3. 2017 od 10:00 do 14:00. Více informací ohledně semináře na 777 352 355.
Poznámka k ceně:Záloha 50% na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky "svěží_silná_maminka_příjmení), zbytek hotovostně ve studiu nejpozději 10 dnů před akcí.
800 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám