Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Svatoján – oslava 10 let Sklenářky a pouť do NeratovaFestival

21.06. - 25.06.2023St 18:00 - Ne 18:00

Zveme vás ke společnému času v čase nejdelších dnů, k propojení s energií letního slunovratu, jejíž projevy v okolním světě nás zvou k dotknutí se nejvyššího potenciálu uvnitř nás; k oslavě magické svatojánské noci zlatého kapradí a světlušek sklenářkovských lesů a vod; k připomenutí a poděkování za 10 let od chvíle, kdy Sklenářka nabrala s příchodem Honzy a Terezy současnou vizi a směr.

Jste vítáni přijet na celou dobu nebo na jednotlivé části programu. Pokud se budete připojovat v průběhu čtvrtka nebo pátku, prosíme o ohleduplnost k tomu, co se bude dít, a nevstupovat do již započatého programu (Ecstatic dance, Potní chýše, Kakaový obřad).

 

Příspěvek:

  • pobyt na Sklenářce s plnou penzí: 700 Kč/den
  • program čtvrtek: 1000–2000 Kč
  • program pátek: 1500–2500 Kč
  • program čtvrtek+pátek: 2500 – 4500 Kč
  • program středa a sobota: dobrovolný příspěvek

Místo vám bude rezervováno po zaplacení zálohy 1000 Kč na účet spolku Pucháchej, který je pořadatelem akcí na Sklenářce. Po vyplnění přihlášky obdržíte e-mailem údaje k platbě. Záloha je nevratná – v případě zrušení účasti za sebe můžete najít náhradníka.

Těšíme se na setkání, Honza & Tereza

 

Další informace

Podmínky rezervace:Předběžný program: středa 21. června (slunovrat): příjezd, večeře, Oheň pro Sklenářku, meditace čtvrtek 22. června: v 6.30 meditace a cvičení, dopoledne Labyrint, odpoledne příprava a práce v prostoru, v 17h jóga, od 19h vědomý provázený Ecstatic dance (DJ Petr Subsist & Orlický Ecstatic) pátek 23. června: v 6.30 meditace a cvičení, od 9h příprava a obřad Očistné potní chýše, kterým nás provede Al Palisca, pozdní oběd, od 19h Kakaová děkovná modlitba a ceremonie Beija-flor – oslava 10 let Sklenářky s nočním Labyrintem víkend 24.-25. června: v sobotu snídaně, osobní volno, po obědě odchod na Pouť do Neratova. Pojedeme vlakem ve 13.45 z Kostelce nad Orlicí do Rokytnice v Orlických horách (příjezd 14.38) a přenocujeme na hřebeni Orlických hor v okolí Anenského vrchu, s noční modlitbou pro Sklenářku. V neděli sejdeme do Neratova, kde se v 10h můžeme připojit ke mši v kostele Nanebevzetí panny Marie. Pouť zakončíme obědem v Neratově nebo v Rokytnici. Návrat do Kostelce do cca 16–17h. Celková délka pěší trasy je 10–15km. V rámci pouti nezařizujeme žádné služby – jste vítáni se připojit s vlastním stanem či širákem, jídlem či půstem… V Rokytnici i Neratově je obchod i restaurace. Kdo nepůjde na pouť, může se připojit na Sklenářce ke slunovratové celonoční taneční oslavě Looongdance. FB událost: https://www.facebook.com/…52846482550/. Kdo by chtěl pouze na pouť, může se připojit v sobotu až v Rokytnici.

Předběžný program:

  • středa 21. června (slunovrat): příjezd, večeře, Oheň pro Sklenářku, meditace
  • čtvrtek 22. června: v 6.30 meditace a cvičení, dopoledne Labyrint, odpoledne příprava a práce v prostoru, v 17h jóga, od 19h vědomý provázený Ecstatic dance (DJ Petr Subsist & Orlický Ecstatic)
  • pátek 23. června: v 6.30 meditace a cvičení, od 9h příprava a obřad Očistné potní chýše, kterým nás provede Al Palisca, pozdní oběd, od 19h Kakaová děkovná modlitba a ceremonie Beija-flor – oslava 10 let Sklenářky s nočním Labyrintem
  • víkend 24.-25. června: v sobotu snídaně, osobní volno, po obědě odchod na Pouť do Neratova. Pojedeme vlakem ve 13.45 z Kostelce nad Orlicí do Rokytnice v Orlických horách (příjezd 14.38) a přenocujeme na hřebeni Orlických hor v okolí Anenského vrchu, s noční modlitbou pro Sklenářku. V neděli sejdeme do Neratova, kde se v 10h můžeme připojit ke mši v kostele Nanebevzetí panny Marie. Pouť zakončíme obědem v Neratově nebo v Rokytnici. Návrat do Kostelce do cca 16–17h. Celková délka pěší trasy je 10–15km.

V rámci pouti nezařizujeme žádné služby – jste vítáni se připojit s vlastním stanem či širákem, jídlem či půstem… V Rokytnici i Neratově je obchod i restaurace.

Kdo nepůjde na pouť, může se připojit na Sklenářce ke slunovratové celonoční taneční oslavě Looongdance. FB událost: https://www.facebook.com/…52846482550/. Kdo by chtěl pouze na pouť, může se připojit v sobotu až v Rokytnici.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám