Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Summer sadhana camp aneb taková malá Indie na statku

28.07. - 30.07.2017Pá 17:00 - Ne 13:00

Víkend uprostřed léta bude věnován jógové intenzivní praxi právě podle toho, jak se budeme cítit, v jakém rozpoložení budeme a jaká skupinka se sejdeme. Co je však předem jasné?

V pátek začneme mantrou Lokah samastah sukhino bhavantu, která nás společně s harmoniem bude provázet celým víkendem a vlídnou praxí po dlouhém týdnu. Když nám bude počasí přát, sobotu probudíme pránajámou a ranní meditací v trávě pod širým nebem vedle kozího chlívku. Dopoledne bude pokračovat praxí vinjása jógy (ha – sluneční princip), odpoledne pak praxí jin jógy (tha – měsíční princip). Večer bude věnován mantrování a den společně uzavřeme meditací a satsangem. Neděle se ponese ve znamení dvouhodinové praxe, v které spojíme vše v jedno. V jednotu. V hatha jógu. Tedy v to, co je jóga.

Víkendem vás provede Šárka Konečná, zakladatelka jógového studia Jógovna v centru Prahy a Marie Meera Karanath, spoluzakladatelka ášramu Arsha Yoga v jižní Indii ve státě Kerala (www.arshayoga.org).

Ubytování je ve dvou společných místnostech s různými zákoutími, měkkou peřinou a vlastní postelí. O to více se celým víkendem nese příjemné sblížení celé skupinky.

Cena ubytování zahrnuje 2 noci, 2x večeři, 2x snídani a 2x oběd. Strava je vegetariánská z vlastních zdrojů a surovin.
Více o místu: http://cajdo1.wixsite.com/usedlost-joga

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Šárka Konečná a Marie Meera Karanath
Podmínky rezervace:Rezervace je platná po zaplacení zálohy (50% z ceny víkendu) na účet: 2113581605/2700 (do poznámky: CELÉ JMÉNO_SUMMER_SADHANA + potvrzení skrze mailovou zprávu na info@jogovna.cz. Storno podmínky: Záloha je nevratná. Při zrušení do 30.06 vracíme 50% ceny, poté je platba nevratná. Rezervaci je možné převést, po domluvě, na druhou osobu.
Poznámka k ceně:EARLY BIRDS 3300,- při uhrazení zálohy 50% na účet 2113581605/2700 do 30.04.2017
3 500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám