Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Stezkami vnitřní alchymie jógy

29.05.2016Ne 9:30 - 16:00
Jóga se zabývá člověkem v jeho celistvosti. Sleduje jediný cíl – rozvíjet skrytý  potenciál, jímž jsme od narození obdarováni. 

Za tímto účelem využívá různé techniky – začíná se zpravidla fyzickým cvičením, ti zvídavější pak pracují s vlastní myslí, dechem a později i vědomím. 
To vše jsou naše “pracovní nástroje”. Čím lépe se o ně staráme, tím lepší službu nám mohou prokázat.Seminář věnovaný praktické jógové psychologii a harmonizačním/meditačním technikám vhodným pro člověka žijícího životem Evropana na prahu 21. století.

Předchozí zkušenosti s jógou či meditací nejsou nezbytně nutné. Seminář bych doporučil těm, kdo cvičí jógové pozice (jakýkoliv styl) a rádi by své snažení zasadili do širších souvislostí.

Náplní semináře je jóga a meditace jako:

  • vnitřní kultivace a psychohygiena napomáhající žít život s hlubším porozuměním sobě, druhým i situacím, ve kterých se ocitáme
  • práce se sny
  • dechové a meditační techniky pro ukotvení, harmonizaci a rozvoj vnímání
  • meditace jako nástroj prohlubování kanálů, kterými k nám proudí inspirace pro naše každodenní konání
Absolventi seminářů mohou navštěvovat pravidelné středeční lekce pranayamy & meditace, které se konají během týdne v jógovém centru Jemný svět. Tam lze dovednosti prohlubovat.

Další informace

Studio:Jemný svět (15)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Místo máte rezervované po vyplnění přihlášky a úhradě zálohy 200 Kč do 4 pracovních dnů. Zálohu zašlete na účet 670100-2205785138/6210, do textu pro příjemce zadejte své jméno. Záloha je vratná v plné výši do 1 týdne před zahájením kurzu, poté je záloha nevratná. Zbývající částka kurzovného bude doplacena v týdnu před zahájením kurzu na účet viz výše.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám