Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Staň se lektorem/lektorkou jógyKurzy pro instruktory

05.06. - 26.07.2015

Akce již proběhla.


Jak se v ČR stát instruktorem jógyje pro vás jógová praxe naplněním, radostí a nekonečnou inspirací pro další počiny? Je to tak silné, že jediné co máte na mysli je, že tu krásu potřebujete a chcete sdílet s ostatními? Předávat dál, inspirovat, dávat nové pozvánky pohybu, dechu a duši ostatním? Pak jste na cestě stát se lektorem jógy a být ten, kdo v rozvoji posouvá nejen sebe, ale tuto možnost nabídne i ostatním.

Jóga jako živnost v České republice – když jsem si vybírala lektorský kurz jógy, proseděla jsem u počítače důlek. Po zadání Yoga teacher training do vyhledavače na mě vyskočilo tolik možností, že mě tak obsáhlá možnost volby doslova zaskočila a já si musela stanovit priority, abych výsledky hledání trochu profiltrovala.


 

Absolvujte dvouměsíční víkendový učitelský trénink s Doronem Hanochem a po jeho absolvování se můžete zaregistrovat v mezinárodní Yoga Alliance a učit po celém světě.

Doron je certifikovaný 550 ERYT (Experienced Registered Yoga Teacher) a zároveň ředitel Doron Yoga School (RYS 200 a RYS 500). V Praze bude vést trénink RYT 200 (200 hodin výuky), který pořádá Dům jógy.

Program

  • 150 hodin kontaktní výuky (150 contact classes)
  • 20 lekcí – praxe s Doronem nebo s Kristínou Jakubíkovou, lekce Vinyasy, Ashtangy – studenti mimo Prahu mohou i pod vedením jiných lektorů. (20 hours Vinyasa or Ashtanga Vinyasa practice with Doron or Kristina -students not based in Prague can practice with other teachers as well.)
  • 2 lekce pozorovací – dva různé styly nebo úrovně (Vinyasa, Ashtanga, Power, začátečníci, pokročilí). Na těchto lekcích se budete více soustřeďovat na to, jak byla lekce vedená, co jste se na ní naučili, a o tom napíšete kratší sloh 🙂 (2 observation classes – two styles or levels – Ashtanga, Vinyasa, Power, beginners, advanced – here you will focus more on how the class is led and write down what you saw and what you learned there.)
  • 6 lekcí asistencí – s jakýmkoliv RYT učitelem, který bude ochoten spolupracovat (můžete se obrátit na Kristínu i na Dorona, který bude mít během svého pobytu v Praze své lekce v DJ na Andělu i na Chodově). Na těchto lekcích už budete adjustovat studenty pod dohledem učitele. (6 classes of assisting. With the RYT teacher who is willing to help – you can ask Doron while he’s here and Kristina. You will adjust students under the guidance of the teacher.)

Doron Hanoch (CZ)

S jógou jsem se seznámil v roce 1992 během svých cest po Dálném Východě. Během těchto dvou let jsem studoval v Oshově ašramu, v Dharamsale s Dalajlámou, v Thajsku Vipassanu a v Japonsku jsem žil a pracoval s buddhistickými mnichy. Do Indie jsem se pak vrátil nesčetněkrát, abych prohloubil svou spirituální i ásanovou praxi, studoval jsem zejména v Mysore s Pattabi Joisem a jeho rodinou Ashtanga Vinyasa yogu. Měl jsem štěstí studovat s takovými učiteli jógy jako je Richard Freeman (učitelský trénink, pokročilé tréninky, asistování Richardovi), Tim Miller, Adarsh, Sheshadri, Chidananda a s Mark Stephens. S Markem jsem dlouhodobě studoval, absolvoval Vinyása učitelský trénink a mentoring.

Doronovo učení snoubí tradici s praxí a nejnovějšími poznatky. Jeho lekce jsou silné a náročné, ale v tempu, které vám umožní se soustředit a vnímat tělo i mysl. Učí s důrazem na detail a nechává lekci plynout s energií a humorem.

Doron je také odborník na výživu, umělec a celoživotní student Zenu.

Využívá všechny své zkušenosti, aby studentům předal holistické učení kultivace těla, mysli i ducha ve všech fázích života.

Můžete se s ním dozvědět hodně o Ajurvédě, Zenu, Buddhismu, o technikách soustředění mysli, o meditaci, ale také jak dělat stojky na rukou a jak se do stoje na hlavě dostat s lehkostí 🙂

Doron je certifikovaný 550 ERYT (Experienced Registered Yoga Teacher) a zároveň ředitel Doron Yoga School (RYS 200 a RYS 500). U nás bude vést trénink RYT 200 (200 hodin výuky) Po tomto tréninku se můžete zaregistrovat v mezinárodní Yoga Alliance a učit tak po celém světě.

Doron Hanoch (EN)

Doron is a Certified 550 hour Yoga Teacher (ERYT) as well as the director of the Doron Yoga School (RYS 200 and 500). He was introduced to Yoga and Meditation in 1992 while traveling and studying in the Far East for 2 years. During that time, Doron has studied at the Osho Ashram, with the Dalai Lama in Dharamsala, in Thailand doing Vipassana retreats, and in Japan living and working with a Buddhist priest.

Since then Doron has returned to India many times to deepen his spiritual and Asana Practice and has practiced under the guidance of Pattabhi Jois and his family. He is fortunate to have studied with some other great teachers such as Richard Freeman (teacher training, advanced trainings and assisting), Rolf and Marci, Tim Miller, Adarsh, Shashadri, Cidananda, and a Vinyasa teacher training, as well as continuing studies and mentoring, with Mark Stephens.

Doron’s teachings are based on the foundation of tradition with a practical and non-dogmatic way. His classes are strong, but go at a pace that allows lots of awareness and focus. He teaches with extreme detail, shares a lot of informative tips both for body and mind, and keeps the class flowing with a fun energy infused with humor.

Doron is a trained chef, a certified nutrition consultant (registered with the AADP), an artist and a long time Zen student. He uses all his skills to share a holistic experience. You may learn about Ayurveda, a new mind focusing technique or simply how to get that head stand with ease. He is observant and compassionate at the same time.

Doron works towards bringing the experience of yoga on the mat onto all levels of life. Doron is a teacher of the full spectrum of yoga, creating a healthy sustainable bliss onto all layers of life.

 

Další informace

Studio:Dům jógy Chodov
Instruktoři:
  • Doron Hanoch
Podmínky rezervace:Podmínky rezervace – zaplacená záloha 10 000,-
Poznámka k ceně:CENA ZAHRNUJE: viz http://www.dum-jogy.cz/dum-jogy/kurzy-a-pobyty/skoleni-pro-lektory/yoga-teachers-training-course.html
28 700 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám