Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Spirituální jógový pobyt na Bali

20.11. - 02.12.2014Čt 10:00 - Út 12:00

Toužíte-li po poznání, po změně, je zde pro vás připraven zážitkový poznávací pobyt na Bali s jógou a sebepoznáváním. Bali je velmi spirituální země s vysokými vibracemi, která vám napomůže otevřít či zharmonizovat vaši srdeční čakru. Naučíte se, co znamená žít TADY A TEĎ. Pravidelná jógová praxe 2 x denně (každé ráno od 7.00 do 8.30 a každé pozdní odpoledne od 17.00 do 18.00 hod.), meditace na břehu oceánu nebo mezi rýžovými políčky a diskuze a povídání o duchovním rozvoji, vám napomohou a prohloubí vaše duchovní vnímání, zkvalitní vám váš život, povedou vás k sebepoznání a především k sebelásce, naplnění a klidu. Součástí celého programu (v ceně) jsou i individuální terapeutická sezení skrze které se můžete zbavit svých nánosů ega či pochopit a změnit své myšlení, své postoje k životu i k sobě samému.

Kromě jógování, meditací, duchovního rozvoje je pro vás připraven i velmi bohatý program, skrze který poznáte krásy, tajemství, kulturu a život na Bali.

Nedílnou součástí pobytu je i zdravý životní styl – organická, raw strava, která vás nejenže nasytí, ale především vyživí, doplní potřebné výživové látky pro správné fungování organismu a zároveň detoxikuje naše tělo. A o naše těla budeme pečovat i při unikátních balijských relaxačních či detoxikačních masážích.

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:PŘIHLÁŠKY A INFORMACE PRO REZERVACI LETENKY JIŽ MŮŽETE ZASÍLAT NA TANA.AMETOVA@SEZNAM.CZ. Více zde: http://www.tatana-ametova.cz/bali-jogovy-poznavaci-pobyt/
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje letenku, ubytování ve vile se zahradou a bazénem, 2 x denně cvičení jógy, pravidelné meditace, koučink a povídání o duchovních otázkách a duchovním rozvoji Cena neobsahuje: strava, výlety, vstupní a výstupní vízum - tzn. 2 x 25 USD Více zde: http://www.tatana-ametova.cz/bali-jogovy-poznavaci-pobyt/
40 000 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám