Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Spirituální jógový pobyt na Bali

27.04. - 11.05.2015

Celý život jsem hledala sama sebe, vniřní klid a naplnění. Až jsem došla do momentu, kdy toužím už jen po jediném – PO LÁSCE. A najednou přišlo velké uvědomění, láska – láska přijde jen v té chvíli, až budu skutečně milovat sebe, naslouchat tomu, po čem skutečně toužím já. A dělat to a dávat si, co chci jen já. To je láska. Je to hnací motor, síla, která vás vede vpřed. A my sami jsme těmi, kteří to určují. Na jaře mi na Bali místní léčitel řekl velké moudro: “je čas, začít se starat sama o sebe… ” Táňa

Toužíte-li po poznání, po změně, je zde pro vás připraven zážitkový poznávací pobyt na Bali s jógou a sebepoznáváním. Bali je velmi spirituální země s vysokými vibracemi, která vám napomůže otevřít či zharmonizovat vaši srdeční čakru. Naučíte se, co znamená žít TADY A TEĎ. Pravidelná jógová praxe 2 x denně, meditace na břehu oceánu nebo mezi rýžovými políčky a diskuze a povídání o duchovním rozvoji, vám napomohou a prohloubí vaše duchovní vnímání, zkvalitní vám váš život, povedou vás k sebepoznání a především k sebelásce, naplnění a klidu. Součástí celého programu (v ceně) jsou i individuální terapeutická sezení skrze které se můžete zbavit svých nánosů ega či pochopit a změnit své myšlení, své postoje k životu i k sobě samému.

Kromě jógování, meditací, duchovního rozvoje je pro vás připraven i velmi bohatý program, skrze který poznáte krásy, tajemství, kulturu a život na Bali.

Nedílnou součástí pobytu je i zdravý životní styl – organická, raw strava, která vás nejenže nasytí, ale především vyživí, doplní potřebné výživové látky pro správné fungování organismu a zároveň detoxikuje naše tělo. A o naše těla budeme pečovat i při unikátních balijských relaxačních či detoxikačních masážích.

 

 

Další informace

Studio:Bali
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace nejpozději do konce února 2015 na webu nebo telefonicky.
Poznámka k akci:Více zde: http://www.tatana-ametova.cz/bali-jogovy-poznavaci-pobyt/
Poznámka k ceně:letenka + cca 20 000,- Kč pobyt (v ceně není zahrnuto cestovní pojištění, vízum a strava - jen snídaně je v ceně)
40 000 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám