Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Spirální jóga

22.11.2014So 9:30 - 14:00

Cvičení bude terapeuticky zaměřené, zejména na oblast horní poloviny hrudi a to především v záklonových a obrácených polohách. Správné provádění těchto poloh výrazně posiluje naši obranyschopnost a zlepšuje náladu a zvyšuje vitalitu v podzimních sychravých dnech, kdy ubývá slunečního svitu.

SPIRÁLNÍ JÓGA – tradiční techniky jógy, školy B.K.S. Iyengara, obohacené o moderní poznatky trojrozměrného spirálního pohybu a principy myofasciálních (svalovovazivových )řetězců a energetických linií v souladu s funkční anatomií lidského těla (kineziologie).

Je to jóga rozšířená o znalosti správného postavení a vzájemného vyladění jednotlivých částí a koordinačních celků lidského těla. Učí správnému držení těla a tím výrazně zlepší proudění energie a zvýší tak účinek cvičení. 

K preciznímu provedení jógových ásan využívá bohaté škály jógových pomůcek.

SPIRÁLNÍ JÓGA vznikla na základě víceletých zkušeností s propojením znalostí o anatomicky správném spirálně vedeném pohybu a funkčních řetězcích lidského těla s téměř dvacetiletou praxí Iyengar jógy.

Byl tak vytvořen ucelený systém cvičení zaměřený na zdravotní aspekty jógy. Učí správnému provedení jógových poloh a správnému dýchání. využívá klasický jógový přístup propojení těla, mysli a dechu.

Cvičení spirální jógy je typické individuálním přístupem, proto je vhodné pro všechny věkové kategorie, pro muže i ženy. Zlepšuje fyzickou i psychickou kondici, zvyšuje ohebnost a celkově posiluje. Zaměřuje se především na zpružnění a zpevnění páteře a velkých kloubů, a tím podporuje správné držení těla a správné dýchání.

Pomáhá při bolestech zad, při problémech s páteří a klouby, při migrénách, dýchacích a oběhových onemocněních a dalších „civilizačních“ neduhů. Je dobré pro všechny, kteří potřebují duševní a tělesné uvolnění a regeneraci, je vhodné i jako doplněk a kompenzace sportu. Vede k celkové harmonizaci těla i duše pro spokojený život

Další informace

Studio:Karma Yoga (5)
Instruktoři:
  • Kamila a Marcela
Podmínky rezervace:rezervace zde: https://clients.mindbodyonline.com/classic/home?studioid=42639
Poznámka k ceně:cena 600 Kč při rezervaci do 20. 10, poté je cena 700 Kč
600 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám