Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Somatická jóga v Adršpachu

25.08. - 29.08.2016Čt 18:00

5 dnů plných relaxace, asán, dýchání a nádherné přírody v ničím nerušeném nádherném prostředí pensionu Slunovrat (Zdoňov) kousek od Adršpašských skal přímo láká k výletům mezi skalami, koupání v pískovcovém lomu, výletům na koni nebo na kole. Večer si můžete posedět u ohniště na zahradě a zrelaxovat. V přátelském prostředí můžeme probrat různé okruhy témat od jógy, systému čaker nebo charakterových ty­pů.

Praxe somatické jógy 2x denně 90 min. ráno a večer (pro děti v době cvičení zajišťuje program Veronika Kropáčková, instruktorka dětské jógy)

Ubytování: 2-lůžkové pokoje nebo apartmány v pensionu Slunovrat, vždy s kuchyňkou a sociálním zařízením pro každý pokoj

Strava: polopenze, vegetariánská

Doprava: vlastní

Další informace

Studio:Penzion Slunovrat
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace na webu, emailem nebo telefonicky
Poznámka k ceně:Necvičící: 3700,–, dítě 0–2 roky: 600,– (bez hlídání), dítě 2–4 roky: 2000,– (s hlídáním), dítě 4–10 let: 2500,– (s hlídáním), dítě 10–18 let: 2350,–
4 600 
Zpět na vyhledávání

Somatická jóga zahrnuje ásány, pránajámu, očistné techniky, ale také biodynamickou práci s tělem. Je zaměřena na rozvoj vnímání tělesných pocitů a jejich zpětné vazby k tomu, co právě prožíváme. Učíme se přistupovat ke svému tělu s úctou, laskavostí a respektem.

Program během dne bude zahrnovat společné nebo individuální výlety, ale třeba i procházku naslepo. Vše je dobrovolné :-).Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám