Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Školení lektorů onko jógyKurzy pro instruktory

05.04. - 07.04.2019Pá 16:00 - Ne 15:30

První školení tohoto typu v ČR!

Onkologie je problém, který se týká každého z nás. Každý třetí z nás se jednou za život potýká s rakovinou. Pokud se to netýká nás osobně, známe jistě někoho, koho se to týká. A jako lektoři na lekcích bychom měli být připraveni. S tímto kurzem můžete vést i lekce specializované lekce zaměřené na klienty s onkologickým onemocněním, které jsou v léčbě nebo po léčbě, lekce ONKO JÓGY.

V kurzu se dozvíte od jogínky, která je zároveň i rehabilitační lékařka, jak se věnovat lidem, kteří mají různá omezeních těla po operacích a léčbě. Jogínka „onkoložka“ vás provede základy onkologických termínů a také onko psychologie. Jogínky, které si samy situaci prožily jako pacientky, Vám svým empatickým přístupem a osobním poznáním sdělí, co funguje nejlépe, jak a proč. Dotkneme se také ayurvédské stravy pro nemocné a bude zde samozřejmě spousta dechových cvičení, jemných jógových pohybů a vizualizací, tak aby jste uměli takovouto terapeutickou hodinu sami poskládat.

(změna programu vyhrazena)
Naše nadace Karma Srdcem bude vybírat 10 lektorů z různých koutů ČR a bude jim proplácet 1x týdně vedenou lekci onko jógy. Podmínkou kvalifikace je právě tento kurz.

Další informace

Studio:Karma Yoga (5)
Instruktoři:
  • Mudr. Aneta Králová, Mudr. Tereza Kertesz, Barbara Haráčová, Stanka Rybčák

Časy:

pátek 16-21 hod.
sobota 8:30-16.30 hod.
neděle 8:30-15:30 hod.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám