Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Sirsasana a Sarvangasana v detailu

21.02.2015So 9:30 - 14:30

Salamba Sirsasana (stoj na hlavě) a Salamba Sarvangasana (stoj na ramenou) jsou považovány za otce a matku všech ásan. Jsou to základní obrácené pozice jejichž přínos našemu zdraví je obrovský. Stimulují oběhový systém, zlepšují trávení, zklidňují nervový systém a emoce, zkvalitňují bdělost a ostrost mysli a mnohé další pozitivní účinky. Na workshopu jim budeme věnovat dostatek času, a postupně probírat důležité body pro bezpečnou praxi.

Vhodné zejména pro ty, kteří chtějí prohloubit a zlepšit svojí jógovu praxi. Inverzní pozice by se měly vždy objevit v každé asánové praxi. Bohužel na veřejných lekcích se často stane, že jim je z důvodu nedostatku času  věnován minimální prostor. V tomto workshopu budete mít možnost  hlouběji porozumět stoji na hlavě i na ramenou  a praktikovat tak „královny“ všech asán  správně a sofistikovaně.

Určeno pro studenty s min. roční praxí jógy, bez zdravotních problémů s páteří, či vysokého tlaku.

Kapacita 10 lidí

 

Další informace

Studio:Yogazone (8)
Instruktoři:
  Podmínky rezervace:Emailem na Apolena.t@email.cz. A dále zasláním celkové částky na účet 7243157004/2700 či lze platit hotově na recepci. Do zprávy pro platby napište WORKSHOP YOGA 2015. Platba je nevratná.
  Poznámka k akci:Worskhop vede certifikovaná učitelka Iyengar Yogy (Intro II) se zkušenostmi z mezinárodních workshopů – Jana Chadimová

  9.30 – 12.00, pauza na oběd, 13.00 – 14.30

  

  Partneři
  Yogapoint

  Chcete se stát partnerem?

  Napište nám