Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Síla středu

10.06.2018Ne 9:30 - 13:00

Ve svém životě se často nacházíme mimo středovou osu a hlavní těžiště svého bytí nejen polohou těla, ale i mysli. V životě zavítáme do nejedné extrémní pozice a okusíme nejednu nerovnovážnou polohu v různých rovinách bytí.

Jóga nám pomáhá hledat stabilitu v nestabilním prostředí tohoto světa. Pomáhá nám nacházet svůj fyzický, psychický a duchovní střed. Učí nás spočívat ve své pravé podstatě a hledat hlubokou sílu, spolehlivou oporu a zdroj rovnováhy sami v sobě.

V mnoha tradicích světa je střed těla sídlem intuice, domovem vitality, středem naší bytosti a místem, odkud vychází veškerý život a pohyb. Pro jógu má tato oblast velký význam a pestrou symboliku.

Na tomto workshopu si uvědomíme, jak svůj střed vnímáme, cítíme, umíme zapojit a uvést do souhry se zbytkem našeho těla a naší bytosti. Zamyslíme se nad některými mýty a předsudky se středem spojenými. Budeme objevovat, jak může být zdravě fungující střed těla zdravým jádrem našeho bytí, zdrojem větší energie, způsobem, jak předcházet bolestem a zraněním a klíčem k lepší stabilitě těla i mysli.

Součástí workshopu jsou materiály pro domácí cvičení.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
820 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám