Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

SÍLA JANGU – JÓGA PRO MUŽE

22.09.2018So 10:00 - 14:00

Jang je princip dynamický, rychlý horkokrevný, chce věci posouvat, dotahovat. Chce dobývat a vyhrávat. Jeho vyjádřením je dělání, síla, pohyb. Jako takový převažuje v mužském těle a mysli. Oba principy jin a jang ale máme všichni v sobě. A i muži potřebují čas od času najít klid a harmonii ve svém srdci, chvíli nic nemuset a jen tak být, přiblížit se sám sobě a možná se světu poté i snadněji otevřít a najít netušené kvality v interakci s okolím.

Workshop bude kombinací teorie a praxe, budeme praktikovat jógu dynamickou s důrazem na jang (sílu, horní polovinu těla, sílu nohou), i jin jógu, která nám otevře dveře k syrovosti naší existence a nehybnosti mysli, dovolí nám spočinout v klidu a zlepší naši flexibilitu. Dozvíme se a prožijeme, jakou roli hrají jin a jang v našich životech, proč je dobré je umět rozlišit a naučit se mezi nimi přepínat, stejně jako mezi naší mužskou a ženskou energií. Jak podpořit harmonii, když nám některá energie chybí a jiná přebývá.

Praxe bude zejména zaměřena na problémové, tedy často zkrácené a ztuhlé partie mužského těla, tedy pokud se obáváte, že nejste na jógu dost flexibilní, právě proto byste tam měli být! Zapracujeme právě na tom.

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy ve výšce 50% ceny na účet 2113581605/2700. Variabilní symbol: 2018010. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_SÍLA_JANGU+ rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den začátku kurzu ve studiu. STORNO PODMÍNKY: Záloha ve výšce 50% je nevratná. Pokud se klient na zvolený kurz nemůže dostavit a řádně se včas neomluví (t.j. 14 dní dopředu před začátkem kurzu), je nevratná celá částa a studio má právo vymáhat doplatek finální částky. Své místo však lze převést na jinou osobou. Odesláním peněz a přihlášením souhlasíte se storno podmínkami.

Program:

10:00 – 11:30 Jógová praxe pod vlivem Jang. Aktivita.

11:30 – 12:00 Pauza

12:00 – 12:45 Jin a Jang. Teorie. 

 12:45 – 14:00 Jógová praxe pod vlivem Jinu. Uvolnění.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám