Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Shakti a Bhakti – cesta duchovního bojovníka

15.07. - 01.01.1970

Všichni v sobě máme dvě polarity – Shakti a Bhakti. Shakti je síla vesmíru, v tomto vědomí zažíváme také svou vlastní sílu, podle mantry: „Bůh a já, já a bůh jsme jeden.“ Polarita Bhakti je odevzdání se, skromnost a úcta k Vesmíru ve smyslu: „Bože, klaním se před tebou. “ Je to polarita srdce a nezištné služby, sévy. Tyto dvě polarity nás vedou k tomu, abychom byli jasní, přímí a silní, ale zároveň si uvědomovali, že jsme jen herci ve velké hře Vesmíru.

Guru Sansar nám pomocí Kundaliní jógy a meditace bude ukazovat cestu, jak dojít k vyváženému stavu mezi těmito polaritami, abychom si uvědomili a využili svou sílu, ale zároveň žili s pokorou, laskavostí a soucitem. Ferial nám zase umoží zažít krásu posvátného mužského a ženského v každém z nás prostřednictvím posvátného tance – spojením tance v rytmu Gatka (indické bojové umění spojené s Sikhským náboženstvím v oblasti Pandžáb) a břišního tance (stará verze orientálního tance plodnosti).

Guru Sansar Kaur – Magda Matušková učí Kundaliní jógu podle Yogi Bhajana v ČR a USA. Je součástí týmu trenérů Tréninku pro učitele KJ v Los Angeles a v Praze. Specializuje se na témata žena, prosperita, mysl a podvědomí, jógu pro učitele a kombinaci výuky jazyků a jógy. Kundaliní jógu je pro ní cenný dar, který jako dar předává zase dál.

Ferial Moelaert – Hargobind Kaur je certifikovaná učitelka kundalini jógy, využívá léčebné metody Bio-Touch a reiki. V Holandsku vede semináře kundalini jógy, jógy pro těhotné, břišního tance a pořádá semináře pro učitele. představila metodu Bio-Touch v Holandsku a České republice. Její touhou je učit a dělit se o své zkušenosti a předat lidem prožitek, že každý může léčit sám sebe a objevovat krásu, světlo a sílu, která se v každém z nás nachází.

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám