Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Severní Kypr – Yoga Retreat

11.09. - 20.09.2015

Vylaďte si s námi tělo i mysl při lekcích Hatha jógy a meditacích na krásných plážích Severního Kypru.

Neváhejte, uvolnilo se pár posledních míst.

Cena 14.999,-, v ceně jsou letenky, ubytování****, vegetariánská polopenze, jóga 2 x denně. Lektorky: Karin Póčová, Petra Vodičková.

Lokalita:

Menší hotelový komplex se nachází v kouzelné zahradě s bazénem, přímo v historické vesničce Lapta, cca 12 km od střediska Kyrenia, nedaleko nádherné písečné pláže, která patří přímo k hotelu. Pláž je přístupná podchodem pod místní komunikací. Na soukromé pláži najdete další z bazénů a restauraci. Letiště je vzdáleno cca 45 km. Spojení po ostrově minibusem, možnost zapůjčení auta, výlety organizované CK. V blízkosti hotelu je malý aquapark, restaurace a malé obchůdky s potravinami.

Ubytování:

Moderní, dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, vybavené koupelnou s WC, minibarem, klimatizací, TV se satelitním připojením, telefonem, wifi, balkonem nebo terasou. Vybavení: vstupní hala s recepcí, dvě restaurace, dva bary, bar u bazénu, bazén s oddělenou dětskou částí, bazén na pláži se sl. vodou, tenisový kurt, krytý bazén, menší posilovna, dětské hřiště, sauna (za poplatek). Trezor na vyžádání na recepci,  wifi na pokoji za příplatek.

Cena: 14 990 Kč

V ceně je zahrnuté ubytování v hotelu****, služby delegáta, denně 2x90min. lekcí jógy, polopenze (snídaně od 8,00 – 10,00 hodin a večeře od 20,00 – 22,00 hodin formou švédských stolů) v restauraci s terasou s výhledem na moře. Možnost využít 24h baru u recepce a denního plážového baru. Leteckou dopravu Praha – Ercan – Praha /technické mezipřistání v Antalyi/, letištní, bezpečnostní taxy, transfer z letiště na místo ubytování a zpět, pojištění CK proti úpadku, lehátka, osušky + slunečníky na pláži.

POZOR! Doobjednali jsme další místa v hotelu. V případě zájmu se stačí přihlásit.

 

Další informace

Studio:Hotel v Laptě
Instruktoři:
  • Karin Póčová, Petra Vodičková
14 990 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám