Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Série workshopů tantra jógy pro ženy

29.10. - 01.01.1970

Mohendžodáro je tajemné, zkrášlující a omlazující cvičení z indické starodávné tradice. Je to jeden z nejúspěšnějších systémů v Čechách, který pomáhá ženám probudit svojí vlastní energii, spojit se se svým potenciálem a usmířit se sama se sebou. Ženy a dívky, které cvičí Mohendžodáro krásní fyzicky i uvnitř sebe sama. Vyzařují přitažlivou a pečující energii. Uvědomují si svojí vnitřní sílu, mění svůj život tak, aby byl hoden jejich vzácného daru, kterým jsou. Jejich vnitřní změna se zrcadlí i v jejich okolí, vztahy s muži získávají novou hodnotu i vztahy s dětmi a rodinou získávají novou sílu.

Můžete být jednou ze spokojených žen, které si uvědomují a cítí svojí ženskou energii.

1.Workshop: 1.Asána- příběh ženství.Hluboké prožití své vnitřní krásy a celistvosti. První asána je základ pro ostatní cvičení v Mohendžodáru. Prožijeme tancem a meditací svojí vnitřní krásu, uvolněnost, naplněnost, niternost. Budeme znovu obnovovat vztah sami se sebou. Každá žena je krásná má svojí nádhernou sexualitu lásku a vědomí. První asána nás toto vše učí.

2.Workshop: Asána-Vnitřní zrak.Druhá asána probouzí naše vědomí a intuici. Pomáhá osvobodit se. Zaceluje naše energetické i fyzické tělo. Přináší vědomí, které říká: „vím kdo jsem a kam mám jít. Léčí naše bolestivá spojení s pojmy čarodějnice. Ukazuje jakým způsobem naši energii, ať už je to sexuální nebo jakákoliv jiná, můžeme transformovat a přeměnit v hluboké léčení sebe i svého okolí.

3.Workshop: Asána- Pohled do vesmíru.Tato asána je velmi emotivní, přináší osvobození od pocitů, které nás svazují a drží v nedokonalosti. Vše je možné vykřičet do vesmíru a nechat proudit svojí životní energii. Dokázat se smát svému údělu. Dokázat vidět věci z nadhledu. Milovat vesmír a uvidět celý vesmír ve své jóny. Tato asána dovoluje vzpomenout si, že vše je hra a není třeba brát vše smrtelně vážně. Toto uvolnění dává prostor, energie ve vztazích lépe plyne. Kde není tlak, tam je prostor. Vše se děje jak má.

4.Workshop: Asána- Šťavnatá jóny.Díky předchozím cvičením je žena schopná se propojit se svojí ženskou sexuální energií a přivést jí do pozice zdravého sebeprosazení. Rodí se něco nového, něco co přinášíme svému okolí. „Jsi zacelená plná energie a lásky přišel moment abys sdílela samu sebe a svojí tvůrčí sílu s okolím.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Veronika Carmanová
  • Praha 5
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám