Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Série seminářů: Cyklická jin jóga

26.11.2015Čt 18:15 - 19:45
Cyklus, který je rozdělen do čtyř prolínajících se střípků, které tvoří jeden celek, je stále kolem nás. Je v nás. Cyklus ročního období, který tvoří jeden rok. Jaro, léto, podzim, zima. Cyklus ženy, který tvoří ženu v celé její osobitosti a kráse. Žena dynamická, žena empatická, žena kreativní, žena moudrá. Necháváme ale dnes volný průchod cyklům? Necháváme je plynout? Učíme se, jak je přijmout a udělat v každém cyklu to nejlepší? Využíváme jejich síly a potenciálů, který nám daný cyklus nabízí? A nebo se s nimi naopak pereme? Jdeme proti nim? Ničíme je, ničíme se skrze ně my? Obracíme se od přirozenosti plynutí a nastavujeme hranice, tlusté zdi, zavíráme oči a pasujeme se do rolí, které nám nejsou přirozené?
V tomto cyklu jin jógy se zaměříme na odpoutání a plynutí věcí, situací, myšlenek. Na rozplynutí hranic a dogmat, které nás na každém kroku svazují.
Jin jóga nás učí věci přijímat a nechat plynout. Jinová praxe jógy je hloubavá a nese se ve velmi klidovém až meditativním módu.  Poté, co najdeme správnou pozici pro zvolený den, zvolený čas, zvolené tělo, zvolené pocity, doslova se v době delší výdrže pozicí stáváme. Při výdrži v pozicích bez pokusu něco měnit a za přijímání sebe samotných přesně tak, jak v danou chvíli jsme, začneme vnímat jinové části své bytosti. To nás dovádí k dokonalému přítomnému okamžiku.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:online: http://bindu-yoga.isportsystem.cz + zaslání 50% zálohy na č.ú.: 2107703573/2700 (do poznámky „jincyklus_příjmení”), zbytek hotovostně ve studiu
Poznámka k akci:KDY: 24.9., 29.10., 26.11., 17.12. 2015 (poslední čtvrtek v měsíci vždy 18:15 – 19:45)
Poznámka k ceně:800,- Kč za všechny 4 semináře (jednorázový vstup "drop-in" 230,- Kč)
800 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám