Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Seminář Zdravá záda

24.11.2018So 10:00 - 17:30

Celodenní seminář zaměřený na prevenci i úlevu od bolesti zad. Věnovat se budeme teorii a následné výuce praktických cviků a principům zdravého pohybu.

Seminář bude obsahovat jak teoretickou, tak praktickou část. Nejdřive si zacvičíme, potom se správně posadíme, aby nás záda nebolela. V teorii se zaměříme na hluboký stabilizační systém páteře, jehož součástí je také core. Vysvětlíme si nejčastější svalové disbalance, hlavní svaly a jejich tendence k ochabování nebo zkracování a nakonec rozebereme hlavní principy zdravého pohybu.
V praktické části se budeme snažit těmito principy řídit. Začneme nácvikem správného dechu, stabilizací, naučíme se správně posilovat svaly středu těla tak, aby záda nebolela. Na závěr krátká debata, dotazy, v případě zájmu ukázka MFK systému (moderní fyzioterapeutická metoda, která je schopna u každého jednotlivce stanovit, kde jsou v jeho těle hlavní přetížení, na tomto základě se následně zvolí vhodná terapie s cílem dostat tělo do rovnováhy a tím se zbavit bolesti).

Další informace

Studio:Dům jógy Anděl (8)
Instruktoři:
  • Dagmar Vybíralová
1 650 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám