Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Seminář Více léků, více nemocných

10.10.2015So 9:00 - 18:00
Srdečně Vás zveme na ojediněle zajímavý seminář MÁME VÍCE LÉKU A VÍCE NEMOCNÝCH, s lektorkou jógy a jógové terapie Šárkou Konečnou a kvantovým doktorem MUDr. Janem  Vojáčkem

Seminář zasadí semínko vědomosti do každého, kdo je otevřený a může tak vykvést do stavu harmonie a rovnováhy vnitřního prostředí lidského organismu.

Zveme vás na intenzivní den spojující jógu a integrální medicínu. Den plný přednášek, jógy, spojení a splynutí pod hlavičkou oblíbených workshopů s názvem Máme více léků a více nemocných, které pořádáme dle témat dnešní doby celý rok a snažíme se tak zasadit ono semínko vědomosti na různých místech České Republiky.

Moderní terapeutické postupy a více rakoviny. Více léků na utlumení bolesti a stejně více bolesti.Máme hojnost a přesto nejsme šťastní.Máme více psychologických poraden a více rozvodů. Co je toho příčinou? Systém, který nechce vyléčit, ale léčit a neochota lidí převzít odpovědnost za své zdraví a životy…. Skrze sebe měníme svět. Nechtějme změnit systém, ale začněme u sebe.

Ukážeme vám co je skutečnou příčinou vzniku bolestí a nemocí a dáme vám do rukou nástroje, které vám pomohou na vaší cestě ke zdraví.

Další informace

Studio:Yoko Studio (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace po zaplacení zálohy 700,-, doplatek 14 dní před seminářem. Platby na účet po mailové, telefonickém potvrzení.

09:00 – 10:00 Úvod do integrální medicíny a jógové terapie

10:00 – 12:00 Stres, dech, srdce a bolesti hlavy (Jala Neti, HRV – měření srdeční variability)

12:00 – 13:00 Terapeutická praxe jógy

13:00 – 14:00 Oběd

14:00 – 16:00 Psychosomatika bolesti zad a anatomie emocí

16:00 – 17:30 Terapeutická jóga proti bolesti zad plus možnost akupunkturního ošetření

17:30 – 18:00 SatsangPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám