Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Seminář orgánová jóga

11.11. - 12.11.2017So 10:00 - Ne 16:30

Přijďte si ve víkendovém semináři vyzkoušet, jak kombinací jógy, čínské medicíny a vaší psychiky můžete zharmonizovat vaše vnitřní orgány a podpořit tak jejich správné fungování.

Na semináři vám pomůžeme zjistit, v jakém stavu se nacházejí vaše vnitřní orgány a ukázat vám, jak je možné s nimi pracovat.

Čínská medicína nachází v lidském těle akupresurní dráhy, které vedou energii mezi jednotlivými orgány, a ty vy můžete stimulovat a tím jednotlivým orgánům pomáhat v jejich správné funkci. Jedním ze způsobů, jak tyto dráhy harmonizovat, je cvičení dvanácti jógových pozic (ásan), přičemž každá je zaměřená na jeden orgán. Cílem kurzu je ukázat a zvládnout tyto ásany a dozvědět se více o akupresurních drahách.

Na všechny orgány (plíce, tlusté střevo, žaludek, slinivka a slezina, srdce, tenké střevo, močový měchýř, ledviny, obal srdce, trojitý ohřívač, žlučník, játra) se neopomeneme podívat i z psychického hlediska – jak váš vlastní život a vaše vlastní jednání ovlivňují jejich správné fungování.

Více ZDE

Další informace

Studio:Dům jógy Anděl (5)
Instruktoři:
  • Irena Rubášová
3 000 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám