Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Seminář Kundaliní jógy

15.04. - 01.01.1970

Abychom byli schopni zvládnout stres a napětí v době zmatků a nejistoty, potřebujeme správnou disciplinu, abychom znovunastolili stabilitu a nabili se energií. Také potřebujeme pravidelnou meditaci, abychom uvolnili a zklidnili mysl a mohli zažívat okamžiky klidu a míru, ve kterých se uvolníme a obnovíme.

A také potřebujeme správné techniky na to, abychom udrželi mysl čistou, tělo funkční a ohebné a srdce otevřené – obzvláště v neklidné době.

Tento seminář Vám nabízí několik velmi účinných technik, které nás naučil Yogi Bhajan, abychom byli schopni čelit velkým změnám a krizím. Takže budete odcházet s baťůžkem plným jednoduchých, ale zároveň účinných sestav a meditací z Kundaliní jógy, abyste nejen vydrželi vy sami, ale abyste také mohli dodat sílu a podporu druhým.

Sebou: přezůvky nebo ponožky, pohodlné oblečení, deku, polštářek, pokrývku hlavy, papír a tužku

Informace o místě konání ZDE

Anja Hari Kaur Lührs

pochází z Bremerhaven v severním Německu. Vystudovala sport a románské jazyky na Univerzitě v Hamburku. V roce 1990 dokončila Školu přírodní medicíny a v roce 1991 navíc získala diplom z naturopathie. S kundaliní jógou se seznámila v roce 1986 na univerzitě prostřednictvím Satya Singha. V roce 1991 prošla učitelským tréninkém a od té doby učí kundaliní jógu spolu s anatomií a fyziologií ve škole naturopatie v Hamburku. Od roku 1999 učí instruktory kundaliní jógy v rámci učitelského kurzu 1. stupně v Německu, Švédsku, Polsku, Maďarsku a tento měsíc také v České republice.

Další informace

    Kontaktní informace:

  • Radmila Matušková
  • Praha 4
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám