Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Seminář kundaliní jógy s GURUTEJ KAUR

26.08. - 01.01.1970So 13:00

“V tomto životě je třeba všechno mistrně zvládnout. Proto vám chci dát pár technik, které vám pomůžou ovládnout element země a éteru, a přes ně se stanete pány své vlastní energie, svými Energy Guru!”

Gurutej Kaur, známá jako Energy Guru, poprvé v Praze!

Program semináře:

pátek 18. 3. 2011 (18 – 21 hod)

 • ENERGIE A VZTAHY JSOU ZÁKLADEM ŽIVOTA
 • “Všechno v životě je o vztazích. Neexistuje nic, co je či není vidět a zároveň není o vztazích. Chcete tip na to, jak jimi proplouvat s větší lehkostí? Na vztazích, jaké máme s druhými lidmi se odráží, jaký máme vztah sami k sobě. Tento seminář se bude zabývat tím, jak získat vztahy, které jsou radostnější, hodnotnější a božsky intimní. Můj partner se v mém životě objevil právě včas, aby mi pomohl s “konečnou úpravou” knihy Kousek mého milého. (A slice of the beloved.). Přitáhněte si toho pravého. Funguje to. Připojte se k nám ve hře i práci.”

  sobota 19. 3. (10 – 17 hod)

 • TAJNÁ INGREDIENCE, KTEROU MAJÍ VŠICHNI ÚSPĚŠNÍ LIDÉ. CHCETE JI MÍT TAKÉ?
 • “Úspěšní lidé mají všichni jedno společné. Víte, co to je? Všichni vědí, jak změnit stav své mysli v daném okamžiku. Jak se zbavit stresu. V této době všichni potřebujeme záchranné lano. Potřebujeme najít způsob, jak se vrátit sami k sobě. Tou základní ingrediencí pro dosažení úspěchu je mít energii, kterou potřebujeme. Vědět, jak zregenerovat sama sebe na povel v daném okamžiku. Prozradím vám, jak na to. Pobavíme se, půjdeme do hloubky a odnesete si s sebou domů spoustu znalostí, která vám v životě budou pomáhat.”

  Seminář bude tlumočen do češtiny.

  Další informace

   Kontaktní informace:

  • Dáša Eliášová
  • Praha 4
   Česká republika
  Zpět na vyhledávání
  

  Partneři
  Yogapoint

  Chcete se stát partnerem?

  Napište nám