Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Seminář “Jóga pro ženy”

14.10.2017So 10:00 - 13:00

jogaprozeny

Dovolte mi, abych vás pozvala na sobotní seminář “Jóga pro ženy”. V cyklu seminářů se postupně zaměřujeme na témata pro ženy, tedy na srovnání hormonální soustavy, vyrovnání měsíčních center, zklidnění emocí, uvolnění stresu a zlepšení naší komunikace.

Tentokrát se zaměříme na téma vědomé komunikace. Použijeme techniky z Kundaliní jógy pro podporu komunikace s partnerem a naslouchání. Budeme se učit upřímně a přímo mluvit, ale také hluboce a intuitivně naslouchat. Místo hlavy necháme mluvit své srdce. Vědomá komunikace je pro ženu velmi důležitá schopnost, protože komunikace nás propojuje s našimi blízkými.

Na semináři budeme cvičit sestavy a meditace z Kundaliní jógy (které se také říká Jóga Vědomí). Semináře jsou vhodné i pro úplné začátečníky, pro ženy každého věku a kondice. Vzhledem k tématům jsou semináře zvlášť vhodné pro ženy, které se připravují na vědomé početí, pro ženy v menopauze, pro ženy, které se potřebují vyrovnat se svými emocemi, potřebují uvolnit stres nebo podpořit srovnání hladiny hormonů.

Lektorka je certifikovanou učitelkou Kundaliní jógy a léčitelkou meditativního léčitelského umění Sat Nam Rasayan “Duše volně plyne”.

Vstupné: 450 Kč
Místo konání: Jóga Ateliér, V Olšinách 3383/126a, Praha 10, metro Skalka
Občestvení: bude zajištěno
Přihláška: gabina@bethelight.cz nebo telefonicky 606 378 077

joga_atelier joga_atelier1 foto6

Těším se na vás!

Gábina

Další informace

Studio:Jóga Ateliér (0)
Instruktoři:
  • Gábina Janská
Podmínky rezervace:Rezervace e-mailem na gabina@bethelight.cz
450 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám