Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Sama sebou – jednodenní zážitkový seminář

30.08.2015Ne 9:30 - 17:00

….aneb Šťavnatá šťabajzna nebo Pipina pitomá?

Úvodem bych ráda vysvětlila tyto dva pojmy :

Šťavnatá šťabajzna je podle mě ženská plná života, která si je vědomá svých předností, schopností i neschopností a dokáže je ve svém životě uplatnit. Nebojí se objevovat kdo je a kdo není, na nic si nehraje. Hledá způsoby, jak to udělat, aby byla šťastná spokojená, aby měla svoje sny, touhy a přání a nebála se za nimi jít a naplnit je. Orientuje se v situaci a podle toho se zařídí. Ví, že záleží jen na ní, jak svůj život prožije.

A čemu říkám Pipina pitomá? Všem těm pochybovačným mechanismům, které v sobě má: Jsem dostatečně dobrá? …správná matka by tohle dělat neměla, správná dcera by se takhle chovat neměla, ještě neumím všechno, musím to udělat tak, aby mě všichni měli rádi, jsem na mateřské musím být 24 h k dispozici pouze dítěti, správná manželka musí vždy vyhovět, nemůžu říct nikdy ne, musím všechno vědět a to ještě na 100 %, beze mě se nic neobejde, všechno musím zvládnout sama, na mě nezáleží, jsem tu jen pro ostatní, všechno vím nejlíp …… a asi bych toho tady vypsala neskutečně mnoho. Tahle ženská, hledá důvody, proč věci nejdou a proč je nemůže mít nebo kdo za to může, že se jí nedaří nebo se nachází tam kde je. Nebo naopak se celý svět točí jen kolem ní a na nikom jí nezáleží.

A co podle mě znamená být sama sebou? Nepřetvařovat se, říkat jaké mám názory, jak věci vidím, jak se cítím. Zařídit si svůj život podle svých představ ke své spokojenosti.

Pro koho je seminář určen:

Pro všechny ženy, které třeba cítí, že je potřeba udělat ve svém životě nějakou změnu, ale pořádně neví jakou nebo k tomu nemají odvahu. Nebo mají všechno a přesto cítí vnitřní nespokojenost. Nebo se nachází v situaci , v které se necítí dobře a neví jak z ní ven. Nebo nechtějí opakovat chyby z předešlých vztahů, nejsou spokojené v práci, ve vztahu, se svým tělem, cítí se nenormální, že chtějí víc než je běžné a společensky přípustné, neví si rady s výchovou dětí, rozpadl se jim vztah a chtějí začít s někým jiným a neví, jestli na to mají právo. Nebo ví co nechtějí, ale přesně neví co chtějí, potýkají se s tím, co si mohou nebo nemohou dovolit….

 Cíl semináře:

Seznámíme se s tím, jak fungují naše podvědomé mechanismy, jak je možné tyto mechanismy rozpoznat, změnit a přesměrovat tak, aby to vedlo ke změně k lepšímu.

Orientační program semináře:

Každý seminář je jiný, je šitý na míru skupině, která se momentálně sejde.

  1. Seznámení
  2. Vysvětlení z čeho energii čerpám, jak ji vyrábím, jak ji ničím, jak se vidím
  3. Vnitřní motivace, jak ji vést tím konstruktivním směrem
  4. Zrcadlo emocí, co mi emoce chtějí sdělit
  5. Potřeby a představy
  6. Jak hledat co a proč chci, kudy vede cesta k mým snům.

 

Další informace

Instruktoři:
  • Ivana Robošová
Podmínky rezervace:Omezený počet míst, rezervace nejpozději do 16. 8. 2015 Platbu prosím převeďte na účet: 772048741/0100 (KB), ze Slovenska 2800488621/8330 (FIO) jako variabilní symbol uveďte Vaše datum narození (ve tvaru DDMMRR). Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše celé jméno a datum akce. (doporučujeme co nejdříve, protože je velký zájem). Pro závaznou rezervaci místa je potřeba uhradit alespoň zálohu 500,- Kč do 16.8. 2015( je možné uhradit i celou částku) Při stornování později než 14 dní před seminářem je záloha nevratná (je možné poslat náhradnici).
1 500 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám